Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Profesyonel bir ekiple inşaat sektöründe geniş bir dalda hizmet veren ZEYBEK İnşaat bu bilgi ve birikimini siz müşterileriyle paylaşmaktan onur duyuyor. İş anlayışımız ve ahlakımız, dürüstlüğümüz ve ayrıntılı çalışma stilimiz bizi diğer firmalardan ayıran özelliktir. Zeybek İnşaat bir aile şirketi olup 1979 yılında inşaat mühendisi Hayati Zeybek tarafından kurulmuştur. Ana kadrosunda iki inşaat mühendisi ve bir mimar bulunduran Zeybek İnşaat büyük işlere imzasını atmış ve birçok kez de vergi rekortmeni olmuştur.
ZEYBEK İnşaat çalışanları, verilen her kararda ve yapılan her işte en yüksek etik standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Bunlar kadar önemli hesap verebilme, şeffaflık ve açıklık politikalarımız; çalışanlarımızın birbirine, yatırımcılarımıza, tedarikçi ve müşterilerimize, devlet ve topluma karşı sorumluluklarımızın temelini oluşturur.
Amacımız: Bünyesindeki çalışanlarının bilgi birikimi hizmet anlayışı ve çeşitli yeteneklerini organize ederek ihtiyaç sahiplerine sunan, yapıcı bir düşünce sistemi ve üstün kalite anlayışıyla ÖNDER bir kurum olmaktır.
Adresimiz : 78 Sokak 15/5 A. Öveçler / Ankara