Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hafif inşaat makineleri sektörüne kaliteli, pratik ve ekonomik çözümler sunmakta olan firmamız, Ankara Ostim Organize Sanayi'de deneyimli ve dinamik kadrosuyla, son teknoloji ile donanmış, yüksek hassasiyetli teknolojik üretim yapan fabrikasıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Ademsan Makine olarak temel felsefemiz, kaliteli ve kullanımı kolay ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktır. Bu felsefe ile yola çıkarak, üretim aşamasında dünyaca kendini ispatlamış parça ve ekipmanları kullanmaktayız. İnşaat demiri kesme ve demir bükme makineleri gibi hafif inşaat makinelerinin yanısıra cephe temizlik makineleri ve elektrikli asma iskeleler gibi bina bakım sistemleri imalatı ve satışı yapan firmamız yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur.

Ademsan Makine olarak, konusunda uzman ve yüksek seviyede teknik bilgiye sahip kadromuzla, Dünyanın her yerine teknik servis sağlamaktayız.

Ankara Ostim Organize Sanayi'deki fabrikamızda, son teknoloji modern makinelerle, imalatın her aşamasında kalite kontrol yaparak, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktayız.