Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


BİLİŞİMİN ve TEKNİĞİN IŞIĞINDA GELECEĞİN KAPILARINI SİZLERE AÇAR. . . 1989 yılından bu yana genç, dinamik, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan; başlangıçta kendine ilke edindiği hızlı ve hatasız aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden; kısa zamanda güler yüzlü müşteri portföyü yakalama başarısı göstermiştir. Sınır tanımadan; TÜRKİYE nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.
ÜRÜN KULLANIM ALANLARI:
* YANA KAYAR KAPILAR: Mağazalar, oteller, restaurantlar, bankalar, ofis geçişleri, marketler, hastaneler, fabrikalar, okullar, idari birim girişleri, otogarlar, havaalanları. . .
* SEKSİYONEL ve STOR KAPILAR: Site ve apartman garajları, fabrika yükleme ve boşaltma birimleri, hangarlar, depo kapıları, mağaza girişleri. . .
* YÜKSEK HIZLI PVC KAPILAR: Giriş - çıkış trafiğinin yoğun olduğu her yapıda kullanılabilir. Market mutfak ve depo giriş-çıkışlarında, fabrika depo kapıları ve birimler arası geçişlerde, hijyen gerektiren ortamlarda(gıda sektöründe). . .
* PVC ŞERİT PERDE KAPILAR: Fabrika içi ve dışı ana kapılarında, personel giriş ve çıkış kapılarında, boyahane kapılarında, yükleme ve boşaltma kapılarında, mutfak kapılarında, kaynak ve buhar bölmelerinde, üretim bölmelerinde, soğuk hava depolarında. . .
* YÜKLEME RAMPA ve KÖRÜKLERİ: Endüstriyel ve ticari tesislerde, yükleme ve boşaltım kapılarında, havaalanlarında, marketlerde, depolarda, hangarlarda. . .
Adresimiz : Hacı Hamza Mektep sokak. No: 65 Koca Kocamustafapaşa Istanbul