Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Türkiye nin köklü firmalarının bünyelerinde kariyerlerini uygulamacı ve yönetici olarak geliştirmiş şirket kurucuları, elde ettikleri tecrübe ve formasyonu ortak bir potada eriterek DE-CON firmasını faaliyete geçirmiştir.
Mimar Mürsel DEĞİRMENCİ (M. S. Ü. ) ve İnşaat Mühendisi Cem DEĞİRMENCİ (Y. T. Ü) tarafından kurulan firmamız her geçen gün ilerleyen ve gelişen inşaat teknolojileri ve buna bağlı yapı bileşenleri üretimlerini sürekli takip ederek yeniliklerin öncüsü olmayı kendine ilke edinmiştir.
Giydirme Cephe, kendine has detaylar ve montaj standartları gerektiren özel bir alandır. DE-CON cephe sistemleri, projelerinin her aşamasında, gerek getirdiği modern mimari çözümler, gerek kullandığı marka ve malzemelerin kalitesi ve gerekse çalışanlarının kabiliyet ve profesyonelliği ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak toplam kalite anlayışını en iyi şekilde yansıtır.
DE-CON Cephe Sistemleri ; tasarım, keşif, projelendirme, imalat, uygulama, montaj, danışmanlık ve servis hizmetlerini uzman kadroları ile anahtar teslimi renovasyon paketi şeklinde sunarak, günümüzde monotonlaşmaya yüz tutan ve birbirini tekrarlayan giydirme cephe sektörüne çağdaş, dinamik ve işlevsel projeler sunmaya hassasiyet göstermektedir.
FİRMA TANIMI : Giydirme Cephe Sistemlerinde ; mimari tasarım, detaylandırma ve imalat, montaj ve çözüm mühendisliği uzmanıdır.
ÇALIŞMA ALANLARI : Giydirme Cephe Sistemleri nin tüm alanlarında müşteri odaklı hizmetler vermek.
SİSTEMLERİ :
* Silikon Cephe Sistemleri ( DSS)
* Kapaklı Cephe Sistemleri ( DKC )
* Yarı Kapaklı Cephe Sistemleri (DYC)
* Transparan Cephe Sistemleri (DTC)
* Skylıght Cephe Sistemleri (DSC)
* Spandrel Cephe Sistemleri (DCC)
* Panel Cephe Sistemi (DPC)
* Doğrama Cephe Sistemleri (DDC)
* Saçak
* Otomatik Kapı
* Korkuluk
carlopotti binası
Adresimiz : Tunalı Hilmi Caddesi 33 / A Küçükesat ANKARA