Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1990 yılı itibariyle inşaat sektöründe Yurtdışı müteahhitlik hizmetleri veren çok uluslu firmaların bünyelerinde kariyerlerini uygulamacı ve yönetici olarak geliştirmiş şirket kurucuları, elde ettikleri tecrübe ve formasyonu ortak bir potada eriterek 2001 yılında Meridyen Yapı Dış Tic. ve San. Ltd. Şirketi ni faaliyete geçirmiştir.
Şirketimiz, prensip olarak gelişen inşaat teknolojileri ve buna bağlı yapı bileşenleri üretimlerini sürekli takip ederek yeniliklerin öncüsü olmayı kendine ilke edinmiştir.
Tasarım, projelendirme, keşif, imalat, uygulama, montaj ve danışmanlık hizmetlerini uzman kadroları ile anahtar teslimi renovasyon paketi şeklinde sunan şirketimiz, birbirini tekrarlayan projelere imza atmamaya hassasiyet göstermektedir.
Günümüzde kompozit levhalar, granitler, seramik türevleri, mermer ve taş kaplamalar ve beton katkılı cephe giydirme malzemelerinin yoğun kullanımı, en seçkin projeleri bile sıradan, şehir ve semtleri de gri tonlarına boğmuştur.
Bu nedenle Meridyen Yapı ülkemizde sadece elit mimarlar tarafından dış cephe giydirme malzemesi olarak bilinen ve uygulan yurtdışında ise 1990 yılından beri kullanılan Compact Laminat giydirme cephe panelleri konusunda ihtisaslaşmıştır
Bagozza nurpak parkville Dara Kestel Ramsey
Adresimiz : Mahmut Şevket Paşa mah. Mithat Paşa cad. Mektep sk. No:34/A