Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


İnşaat sektöründe atalarımızdan bize miras kalan deneyim, bitirmiş olduğumuz işlerin verdiği güven ve teknoloji sayesinde kazandığımız dinamizmimiz ile yıllardır faaliyet göstermekteyiz. İnşaat sektöründeki deneyimlerimizi 2004 den itibaren TEK-YÖN İNŞAAT adı altında sizlerle paylaşıyoruz.
Organize sanayi altyapısı ve prefabrik çözümlerde uzmanlaşmış olan TEK-YÖN İNŞAAT birçok başarılı projeye ve çözüme imzasını atmış olup ihtiyacı olan gücü uzmanlaşmış kadrosundan, daima geleceğe umutla bakan, gerçekçi ve disiplinli yönetiminden ve portföyündeki birçok özel ve kamu kuruluşunun sağladığı güvenden almaktadır.
Halen inşaata hazır arazi ve yol inşaatları, prefabrik atık su – kanalizasyon ürünleri üretimi ve uygulamaları, hertürlü beton parke, beton bordür üretimleri ve diğer çevre düzenleme elemanları ile proje ve uygulama bazında Genel Müdür Murat FIRAT yönetiminde faaliyet göstermektedir.
Kalite belgelerimiz Kalite belgelerimiz Kalite belgelerimiz Parsel Düzenlemesi Parsel Düzenlemesi Yol Yapım Yol Yapım Yol Yapım Alt Yapı Çalışmaları Alt Yapı Çalışmaları Makina Parkımız
Adresimiz : Kocatepe Kızılırmak Sokak 27/3 Kızılay Ankara