Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Zemintaş, fore kazık mini kazık, ankraj, iksa sistemleri, jet grout, zemin etüdü, zemin ıslahı gibi çalışmalarla zemin ve temel mühendisliği konusunda faaliyet gösteren sektörün uzman firmalarından biridir.

Zemintaş, mühendislik kuralları içinde, akılcı projeler üreterek; bunları en üst düzey hizmet anlayışı içinde ve teknik normlara bağlı kalarak uygulamayı, temel ilke olarak benimsemiştir. Bu çerçevede, kurulduğu 2000 yılından bugüne birçok otoyol, köprü, havalimanı, fabrika, iş merkezi ve konut gibi inşa edilen sayısız yapının temel mühendisliği projesinde, zemin etüdü, zemin ıslahı, kazıklı temeller ve derin kazı destekleme konularında projeci ve/veya uygulamacı olarak görev almıştır.

Zemintaş, gücünü, edindiği bilgi birikimi ve sahip olduğu en son teknoloji makina parkının yanı sıra, bugüne kadar başladığı her işi kusursuz bir şekilde başarıyla tamamlamasından almaktadır. Sahip olduğu özgüven ve yapmış olduğu yatırımlar sayesinde geleceğe doğru, emin adımlarla ilerleyen firmamız, uluslararası platformda da “söz sahibi” olmayı kendine hedef olarak seçmiştir.