Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Akdeniz Design House 2005 yılında faaliyete geçmiştir. Siz hayal edin, Biz yapalım. sloganı ile kişilerin ve işletmelerin Internet teknolojisine uyum sağlamalarına, iş geliştirmeye ve Internet pazarından faydalanmaya yönelik çözümler sunar. Profesyonel programcı ve tasarımcı kadrosu ile hedef kitleye hitap edecek web projeleri hazırlar. E-Ticaret, E-Yazılım, E-iş modüllerini şirketinize uyarlamanızı sağlayarak gerekli danışmanlık hizmetini sunar. Gerek özel yazılımları ile gerek sistem kurulumları desteği sağlamaktayız. Profesyonel, planlı ve sistematik çalışmalar ile sağlıklı projelere imzasını atmaya devam etmektedir.
Misyonumuz ; Akdeniz Design House olarak misyonumuz, müşterilerimizin teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve Internet i etkin şekilde kullanarak yeni pazar anlayışını, düşüncelerine oturtabilmektir. Bu noktada müşterilerimize düşük maliyet ile yeni pazarlara açılmanın heyecanını yaşatmaktayız. Müşterilerimize sağladığımız iş geliştirmeye yönelik web siteleri ile onların çok rahat ve kolay bir şekilde Internet pazarında yer alabilmelerini sağlamaktayız.
Vizyonumuz ; Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
Adresimiz : Cuma Mah. Semihzade Sk. No:4 Bursa / İnegöl