Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


:: Arama Motorlarına Kayıt-Webtasarım-Arama Motorları::
Arama Motorlarına Kayıt, Arama Motorları, Arama Motoruna Kayıt ve Arama Motoru Optimizasyonu hakkında bilgiler için tıklayınız.
Arama Motorlarına Kayıt(web site kayıt)-WEBTASARIM ve Internette Reklam-GOOGLE Reklam HİZMETLERİMİZ:
EKİBİMİZ;web sitenizin ARAMA Motorlarında kolay bulunması için;ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU, arama motorlarına kayıt (web site kayıt-arama motoruna kayıt)- GOOGLE Reklam(Google Sponsor bağlantısı ile Googleda birinci sayfada çıkma) ve Arama Motorlarına Dost WEBTASARIM hizmetleri sunar.
Ayrıca; REKABET YOĞUN SEKTÖR FİRMALARI İÇİN FİRMALARA ÖZEL komple arama motorlarında bulunma danışmanlık hizmetleri; Arama motoruna kayıt -arama motorlarında birinci sayfada çıkma veya Google da - MSN de - Yahoo da- Alexa da, Altavista da ve daha birçok arama motorunda ilk sayfalarda /daha ön sıralarda bulunmaya yönelik hizmetler-internette tanıtım reklam-web geliştirme hizmetleri-internet reklamı;Yahoo-Google Reklam hizmetleri sunar. Arama motorlarında bulunma hususunu ilk baştan gözönüne alarak website tasarımı yapmaktayız.
Çoğu kurum bize;arama motorlarında hiç bulunmadıklarından şikayet ederek başvurmaktadır. Arama Motorlarına Kayıtdan ÖNCE WEBSİTENİZİN Arama Motoru Optimizasyonu yapılmalıdır. Arama Motoru Optimizasyonu yapılmadan, isterseniz bin kere arama motoruna kayıt olun, arama motorlarında, MSN de, Yahoo da Google da iyi sıralarda, ilk sayfalarda bulunmazsınız. Oysaki çoğumuzun arama motorunda ilk birkaç sayfaya, bilemediniz 10-15 sayfaya kadar baktığı hepimizin malumudur. Kaç kişi arama motorlarında arama yaparken 175. sayfaya kadar bakıyor?
Web Sitenizin Verimli olması için;öncelikle website tasarımı doğru yapılmalıdır. Doğru bir webtasarım demek çok hoş flash animasyonlar demek asla değildir. Bilakis bu ağır flash animasyonlar, arama motorlarında kolay-çabuk görüntülenmeniz açısından doğru değildir. Domaininiz, Hosting servisiniz de önemlidir, üstelik Internette güçlü bir tanıtım stratejisi oluşturmalısınız. Tanıtım stratejinizin temelinde arama motoru optimizasyonu ve arama motorlarına kayıt işlemi yatar. Arama Motorlarına Kayıt, Arama Motoru Optimizasyonu ve WEBSİTESİ TANITIM HİZMETLERİ -Google Reklam uzmanlık gerektirir. Arama Motorlarında bulunma hedeflenerek yapılan WEBTASARIM hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Arama Motorlarına Kayıt için seçeceğiniz Kayıt Servisi;web sitenizi analiz ederek size sitenizin arama motorunda bulunma(Googleda bulunma vb) açısından mevcut durumu hakkında bilgi verebilmelidir. Sadece Arama Motorlarına Kayıt Servisi olarak çalışan firmalar bu şekilde bir analiz yapmazlar (Arama motoru optimizasyonu bilgi ve uzmanlık gerektirir, klasik anlamda sıradan arama motoruna kayıt servisleri arama motoru optimizasyonu kavramından bihaberdirler, arama motoru optimizasyonu ile arama motorlarınakayıt işlemi aynı şey değildir).
Adresimiz : Libadiye Cad. No 33 Uskudar