Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Bilişim Çözümleri Üretiyoruz
Bizim için başarının, ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve size değer katacak çözümleri sunabilmekte yattığını çok iyi biliyoruz Her türlü kurumsal kaynak planlaması yazılım probleminizi çözmek ana hedefimiz. Bu hedef ışığında çıtamızı sürekli yükseltip, işlerinizi hızlandıracak, karar verme süreçlerinizi güçlendirecek, sizlerin geleceği daha net görmenizi sağlayacak öncü ve kapsamlı kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılım çözümleri üretiyoruz.
ERP Neden Gerekli ? ERP, Kurumsal Kaynak Planlaması (Enterprise Resource Planning) işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır. İşletmenin bütün fonksiyonlarının bütünleşik olarak çalışabilmelerine olanak veren, kritik kaynakların yönetilmesini ve analiz edilmesini sağlayan bilgi sistemi olan ERP yazılımları bilginin kalitesini ve görünürlüğünü arttırırken iş hayatında büyümeyi sağlayacak sistemleri elde etmeyi sağlar.
ERP yazılımları organizasyon yapısı içerisinde karmaşık işleri basitleştirirken şirketlerin küresel iş yaşamına uyumlarını sağlamaktadır. ERP yazılımları ile işletme içinde güvenilir bilgiye daha hızlı ve etkin ulaşma sağlanır. ERP yazılımları kurumda tüm verilerin işlenebilir hale gelmesine olanak verirken sektörde rakiplere oranla farklılık sağlamaktadır. Kalite, etkinlik, müşteri memnuniyeti ve hız gibi kavramları ön plana çıkaran ERP yazılımları işletmede etkinliği arttırırken maliyetleri azaltmaktadır.
CANIAS ERP Hakkında
Zaman ve yerden bağımsız olun CANIAS ERP yazılımı tüm modül ve fonksiyonları ile İnternet üzerinden de çalışabilen Dünyadaki ilk ERP yazılımlarından biridir. CANIAS ERP yazılımı ile hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan Java uyumlu herhangi bir İnternet tarayıcısından çalışabilirsiniz. Bu üstün teknolojik özellik sayesinde dış personelinizi, bayi, müşteri ve tedarikçilerinizi hemen veya gelecekte sisteminize kolaylıkla entegre etmeniz mümkün olur. Teknik kısıtlardan kurtulun CANIAS ERP yazlımı Java alt yapısı ile pek çok işletim sistemine ve veritabanına kurulabilir. Bu özellik mevcut bilgisayar alt yapınızın kullanılmasına imkan vererek ilk kurulum maliyetinizi düşürür. Gelecekte olası donanım değişikliklerinde sistemin bakım maliyetlerin azaltma konusunda size önemli avantaj ve esneklik sağlar. Karmaşadan kurtulun CANIAS ERP şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek şirketinizi karmaşadan uzak bir şekilde yönetmenizi sağlar. Hızlı ve etkin olun CANIAS ERP kısa kurulum aşamasında iş akışlarınızı optimize ettikten sonra entegre yapısı ile veri girişini minimuma indirir ve işlerinizi hızlandırarak zamanınızı stratejik kararlara ayırmanıza imkan sağlar. Yönetimi ele alın CANIAS ERP farklı departmanlar arasında verilerin tam entegrasyonunu sağladığı için istediğiniz raporu istediğiniz anda eksiksiz ve güvenilir olarak size sunar. İçerisindeki kurumsal karneler (Balanced Score Cards ) ve OLAP (On-Line Analytical Processing) gibi araçlar sayesinde şirketinizin geçmişteki bilgilerini analiz ederek geleceğe yönelik stratejik kararları almanızı kolaylaştırır. Gelişime açık olun CANIAS ERP yazılımı özgün yazılım geliştirme araçları ile şirketinizin kendine özgü uygulamalar ve raporlar üretmesine imkan sunar. Bu araçlar yardımı ile hiçbir teknik karmaşa ile uğraşmadan yeni uygulama ve raporlar üretebilir işletmenizdeki süreç değişikliklerini kolayca sisteme yansıtabilirsiniz. CANIAS ERP modüler yapısıyla, şirket gelişimi için idealdir. Temel modül donanımından ayrı, ardıl modüller, gerektiğinde sisteme katılabilirler ve böylelikle şirketler, CANIAS ERP sistemini kendi ihtiyaçlarına göre uydurabilirler.
Adresimiz : İVEDİK ORG. SAN. BÖL. ALTINARI YAPI KOOP. 659 SOK. NO: 16 OSTİM / ANKARA