Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Egebilgi Bilişim Hizmetleri sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1998 yılında faaliyetlerine başlamış, 2003 yılında ise Bilişim Teknolojileri alanındaki büyüme grafiğinin sonucu olarak, Egebilgi İletişim Bilişim Yazılım Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak ünvan değişikliğinde bulunmuştur.
Yazılım konusunda Ar-Ge çalışmalarını sürdüren firmamız çalışanları, MAYIS 2002 tarihinde Microsoft Certified Application Developer ( MCAD ). NET sertifikası almıştır.
Bizler, müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetlerini sürdürmekte ve bu anlamda uygun platformlar sunmaktayız.
Egebilgi, müşterilerinin reel yaşamdaki ticari anlayışlarını digital platforma taşıyarak artı değerler kazandırmaktadır. Egebilgi nin çözümlerini kullanan şirketler maksimum faydayı minimum maliyette elde etmektedir.
Başta Ege bölgesi olmak üzere, Bilişim Sektöründe hizmetler sunan Egebilgi, müşteri odaklı, tam zamanında ve %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir.
Bilişim konusunda firmalara çözümler sunan şirketimiz, piyasa içinde haklı olan referansları ile Sektörün İş Gücü dür.
Adresimiz : 1704 Sokak No:13 D:1 Aktoluğ Apt. Aksoy - Karşıyaka 35600 İZMİR