Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


EMPATY MEDIA TECHNOLOGY 1999 yılında, internetin; geleceğin dünyası olacağı dahiyane öngörüsünü keşfeden genç girişimciler tarafından İstanbul da kuruldu. Firma olarak daha o günlerde web kültürünün Türkiye elçisi olup, sektörün o günlerde var olan 6-7 firması ile birlikte sıcak rekabetin geliştirici dinamiklerinin de gücüyle geniş bir portföy oluşturdu. Öncelikle yurtdışı ilişkileri gelişmiş firmalardan oluşan bu portföy, giderek tabana da yayılarak orta ve küçük ölçekli hatta tamamen yurtiçi ilişkiler ve ticari faaliyetleri içerisinde bulunan firmaları da içine kattı.
EMPATY MEDIA TECHNOLOGY Müşteri mutluluğu ilkesi ile partnerlerini yalnızca müşteri olarak değil; çözüm ortağı olarak gördü. . .
Internet konulu çözüm ortağı ve danışmanı olarak gören anlayışı ile GÜVEN KAYNAĞI, hangi kuruluşa nasıl bir hizmetin gerekliliği konusundaki isabetli tespitleri ile iyi bir İŞ ORTAĞI, estetik görselliği ile bir İNTERNET REKLAMCISI, bütün bunlarla teknik mükemmelliği ve desteği aynı potada eritmeyi bilmesi ile iyi bir IT UZMANI, E-ticarete yönelik ürün geliştirme çalışmalarıyla E-TİCARET YAZILIMCISI, Portallarıyla PORTAL YARATICISI, Sorun çözme mekanizmalarıyla SORUN ÇÖZÜCÜ ünvanlarını hakkıyla aldı.
Çalışmalarını İstanbul Merkez de 12 çalışanıyla sürdüren EMPATY MEDIA TECHNOLOGY, 2000 yılı ortalarında SUPER ONLINE ANA DAĞITICISI PUSULANET İLE çözüm ortaklığı anlaşması imzalamıştır.
Kendimizi henüz hiçbir şey başarmamış gibi düşünüyoruz. . .
Profesyonel anlayış ile amatör ruh hep rehberimiz oldu,
Hedeflerine yürüyerek değil koşarak giden bir ekibiz. . .
Arkamızdan gelenlere örnek olduk. . .
Onlara tek sözümüz var:
Bizi izleyin. . . . .
Adresimiz : yeniçamlıca mh. dursunbey cad. aydın sok. no:10