Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


2 yıldır üzerinde çalışılan e-ticaret uygulamaları hazırlama amaçlı başlanan sistem bugün her alanda site hazırlanabilecek alt yapıyı sunuyor. Sistemle e-ticaret yapılabilceği gibi, açık artırma, ihale, tanıtım siteleri, eğlence siteleride çok rahat hazırlanabilmekte. diğer sistemlerden farklı olarak tasarımlar birbirinden çok bağımsız olabilir. ve müşteri kendi tasarımını daha sonra yönetim paneli ile değiştirebilir. Kod gerektirdiğini düşündüğünüz yeni bir form ekleme, özel arama sayfası yapma, ürüne, ürünün bir özelliğine veya sayfadaki herhangi bir öğreye (marka, sayfa, veya müşterinin kendi oluşturduğu alan) yorum yaptırma, oy verdirme, sektöre özel özellik ekleme vs. gibi işlemleri yönetim konsolundan kolayca yapabilirsiniz. Sistemin Türkiye ye pazarlanmasına Ağustos 2005 te başlandı. Site üzerinde bazı referanslarımız mevcut. teşekkürler.
Sitenin yönetim konsolunu incelerseniz yönetim/özel değerler/biçemler bölümünde goksan kontrolleri adı altında. Net kontrollerinin html içeriğe eklenebildiğini görebilirsiniz. iç içe devam edebilen bu eklemeler sayesinde hiçbir sınırınız kalmıyor. tabi bu işlemler firma tarafından yapılıyor. bu sadece geleceği düşünen siteyi canlı tutmak isteyenler için. kullanım klavuzunda gerekli bilgiler mevcur.
www. odesis. com
incelemeniz için örnek site www. odesis. com/demo yönetim paneli www. odesis. com/demo/manager
demonun yönetim paneli kullanarak değiştirilmiş örneği http://temp01. odesis. com http://temp01. odesis. com/?-Args=product, 2
e-ticaret, tanıtım, kişisel site, organizasyon, açık artırma, teklif alma-verme site referansları için www. odesis. com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Adresimiz : Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Cyberplaza Bilkent 2. Cad. B. Blok giriş kat No:BZ09 Bilkent / Ankara