Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


2006 Mayıs ayında faaliyetine başlayan HisWeb, çok geçmeden Temmuz 2006 yılında Hisweb Digital Tasarım ve Internet Hizmetleri adı altında kurumsal kimliğe kavuşmuştur.
İstanbul Aksaray daki ofisi ile çalışmalarına devam eden HisWeb, kısa bir zamanda güçlü bir referansa sahip olmuştur.
Müşterisinin başarısını kendi başarısı olarak kabul eden biz, sizlerle henüz bir çalışma ortamı bulamamışsak, bu ikimiz için de büyük bir şanssızlık olarak kabul edilmelidir.
Gelişen teknolojiyi tecrübe edip, projelerinde geç kalmadan kullanan bir yapıya sahip HisWeb, bugün, iki programcı, bir tasarımcı ve bir müşteri temsilcisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Hisweb, müşterilerine sunduğu hizmetlerin yanında, kendi bünyesinde de bazı projelere imza atmıştır. Bunlardan www. e-lezzet. com, internetin en leziz mekanı sloganıyla kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacaktır. Aynı şekilde, bir Hisweb projesi olan www. ToplamaBilgi. com, tarihi, sosyal, siyasi, edebiyat, eğitim, kültür-sanat gibi daha birçok konudaki bilgileri bir araya getirerek Eylül 2006 da faaliyete geçecektir.
Bizlere, 0212 534 58 66 telefon numarasından, info@hisweb. net e-mail adresinden veya buradaki formdan mesaj yollayarak ulaşabilirsiniz.
Adresimiz : Turgut Özal (Millet) Cad. Murat Paşa Sok. Yeni İş Hanı No: 8/112 Aksaray - İSTANBUL