Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


herkes için ekonomik ve güvenilir hosting çözümleri Host-Ay, web hosting, bayi, dedicated sunucu ve domain adı tescili hizmeti sağlayan kuruluşlar arasında lider konumdaki kuruluşlardan biridir. Sürekli yenilenen ve geliştirilen hosting paketleri, özellik bakımından zengin, profesyonel ve ekonomik olacak şekilde tasarlanmış olup, hem kişisel kullanıcıların hem de kurumsal müşterilerimizin satın alabileceği fiyat aralığındadır. Üstün kalite anlayışımız, dünya standartlarında müşteri hizmetimiz, ve yenilikçi hosting paketlerimiz ile dünya çapinda 60 tan fazla ülkede tanınan ve itibar gören seçkin hosting firmaları arasında yer almaktayız.
Başarımızın temel faktörleri Internet teknolojileri pazarında Host-Ay i farklı kılan bazı faktörler aşağıdaki gibidir : Müşterilerimizin beklentilerini anlayıp değerlendirmek, Host-Ay in başlıca amacıdır. Son çıkan teknolojilerden ilk olarak Host-Ay müşterilerinin yararlanması için, hizmetlerimize sürekli olarak yeni özellikler eklenir ve geliştirilir. Sundugumuz hizmetler, aynı hizmetleri sağlayan firmaların sundugu fiyatlardan çok daha düşük seviyede olmasına rağmen, hizmet kalitesinden ödün verilmemektedir. Müşteri memnuniyetini korumak, başarımızı sağlayan en önemli etkenlerdendir. Müşteri hizmetlerimize günün 24 saati, yılın 365 günü ulaşabilirsiniz.
Bir teknoloji merkezi Host-ay sahip oldugu altyapı, teknik beceri, ve müşteri memnuniyetiyle benzer internet hizmetleri sağlayan diğer firmalardan farkını açıkça ortaya koymaktadır. Küçük veya büyük ölçekli firmalar, kişisel kullanıcılar ve bayilerimiz en son teknolojilerle donatılmış hosting ürünlerimize ulaşabilir ve bu ürünlerimizden faydalanabilirler. Yüksek kapasiteli web sunucularımız Internet e 400 Mb/s bant genişliğinde, çoklu (redundant) baglantılar ile bağlı olup, inanılmaz hızlarda veri transferi yapabilmektedir. Sundugumuz hizmetlerin aksamadan sağlanabilmesi için tecrübeli ekibimiz, sistemlerimizi 24 saat kontrol altında tutmaktadır. Bununla birlikte, bünyemizde barındırdığımız yazılım uzmanları sayesinde, sürekli değişen müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun hizmetler geliştirmekteyiz. Host-ay, mevcut sistemlerini geliştirmek için attığı her adımda, bunu en ince detayına kadar planlayarak ve özen göstererek yapar. Böylece müşterilerine sağladığı hizmetlerin sürekli ve en üst seviyede tutulmasını sağlar.
Data Merkezi (Data Center) Son teknoloji ürünü sistemlerle kurulu Data Merkezimiz, firmaların, kişisel kullanıcıların ve bayilerimizin hizmetindedir. Sunucu merkezimizde yüzlerce Microsoft Windows 2003 ve Redhat Linux tabanlı web sunucuları barındırılmaktadır. Bu sunucular 7/24 sistem mühendislerimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Üst düzey güvenilirlik için, Data Merkezimizde otomatik yangın söndürme sistemi, güvenlik kameraları, parmak izi kontrollü geçiş izni sistemleri, klima kontrol sistemi ve APC UPS kesintisiz güç kaynağı ile jeneratörler kullanılmaktadır.
Adresimiz : Sariyer