Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Web tasarımı ve hosting konusunda ekonomik ve hızlı çözümler sunuyoruz. Alan adı kaydı, hosting, web sitesi tasarımı, e-ticaret uygulamlarında hızlı uygulama, stratejik planlama, müşteri ve sektörün kapsamlı analizi, tecrübe ve uzmanlıkla şekillenerek kaliteli ve uygun çözümler ortaya çıkarıyoruz. Keşifnet.
KEŞİFNET İNTERNET VE YAZILIM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Ülkemizin bilgi toplumu oluşumuna katkıda bulunmak amacıyla 1 Ağustos 2005 tarihinde kurulmuş olan firmamız, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, internet ve yazılım hizmetleri sektöründe 1 yıldan beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.
Firmamız yalnızca internet hizmetlerini (domain, hosting) vermekle kalmayıp firmaların kurumsal kimlik oluşumuna katkıda bulunacak çağımızın yeni vizyonu web tasarımı alanında interaktif ve görsel çözümler üretmektedir. Hazırladığı ekonomik ürün paketleriyle (EmlakPaket, FirmaPaket, AvukatPaket vb. ) çeşitli sektörlerde ihtiyaç duyulan site modelleri ile anında ve ekonomik olarak çok kısa sürede ihtiyaç sahiplerini internet dünyasına taşımaktadır. Sektörün önde gelen ücretsiz portallarından EmlakCadde. Com portalının yayın ve yönetimini yapmaktadır.
Keşifnet, müşterilerini daimi İş Ortağı olarak algılamasının doğal bir sonucu olarak, ürün yelpazesini geniş bir alana yaymış, kurumsal müşterilerinin internet uygulamalarındaki tüm gereksinimlerini tek elden karşılama amacıyla hizmetlerinde sinerji sağlayarak uzun yıllar boyu sürecek bir iş ortaklığını hedeflemiştir.
Sonuç olarak, Keşifnet kurum ve kuruluşların internet hizmetleri alanındaki ihtiyaçlarına A dan Z ye anahtar teslimi proje üretip uygulayan ve gerektiğinde 7x24 hizmet anlayışıyla üstlendiği sorumluluğun bilincinde olarak uzman kadrosuyla, dürüst, kaliteli, ilkeli hizmet anlayışından sapmadan yoluna devam etmektedir. Fark Burada.
Adresimiz : Meşrutiyet Mahallesi Konur Sokak No:12/31