Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Reklam göze, gönüle ve bütün duyulara hitap etme sanatıdır. Hatta, efsanevi 6. duyuyla alakalıdır.
Reklam dünyasında açılımların ve denemelerin sonu yoktur. Başlangıçta, alternatifler arasında süren bir yarışa katılmayı ve sıralamaya girmeyi söz konusu bile etmiyorum. Start çizgisinde beklemek hatta, bu muhteşem yarışı tribünlerden seyretmek bile önemlidir.
Reklam; mecburiyetten öte bir gönüllülük sistemidir. Sevgi ile alakalıdır. Emek verilerek hazırlanmış bir ürünü; yine emek vererek, alın terini de alın teri ile sunmak gerekir. Başkalaşırken hala kendin olmak gerekir. Tanıtılan ürünle birlikte yaşamak, onu benimsemek gerekir. Başlangıcı belli ama sonu belirsiz bir süreçtir bu. . .
Duygular Özgünleştirilebilir.
Özgün duygular; söze, kağıda ve multimedya ortamına aktarılabilir. Bu aktarma sırasında ortaya çıkabilecek en az kayıp REKLAMCI nın kalitesini gösterir.
LOGO REKLAMEVİ işte bu özgünleştirmeyi en az zayiatla tamamlama çabasında ve iddiasındadır.
Yansı; kendimiz olmanın ta kendisidir. Yansıda iyi görünmek için, iyi hazırlık yapmalı, iyi bir altyapı oluşturmalı ve bu altyapı üzerine iyi bir görünüm inşa edilmelidir. Yansının görüntüsü hem sen olmalıdir hemde senden ötesi. Yansımaların sonu yoktur. Önemli olan iyi yansımadır.
Özgün Yansımalar Logo Reklamevi nin ana sloganıdır.
Özgün yansımalarınızı belirlediğimizde ise bizim bakış açımız oluşacaktır. Ve siz
Bizim bakış açımızla bambaşka görüneceksiniz
Adresimiz : 1201 sok. no 17 yenişehir-izmir