Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Emlak Sitesi Paketi, Satılık veya Kiralık emlak vs portföyünüzü internet üzerinde yayınlayıp, size emlak satışlarınızda maksimum fayda sağlayacak, firmanızın kimliğini ve prestijini en iyi şekilde yansıtan, gereken özellikleri fazlasıyla bünyesinde barındıran profesyonel bir emlak sitesi web tasarım yazılımıdır.
Bir emlak firmasının, web sitesinde olması gereken tüm özelliklerin, site içerisinde barındırılmasından yola çıkılarak hazırlanmış olan emlak paketi web yazılımı, tüm Satılık veya Kiralık konut, daire, işyeri, arsa vs portföyünüzün online satışlarında size maksimum fayda sağlayacak profesyonel bir hazır emlak sitesi dir.
Bu emlakçı sitesi ni hazırlarken, profesyonel bir yazılımın yanı sıra görsel olarak da firmanızın prestijini arttıracak görünümde olmasına dikkat ettik. Bir anlamda sadece iyi bir hazır emlak sitesi yazılımı ya da görsel bir tasarım değil sizin için her ikisini de tek bir pakette birleştirerek, kişilerin firmanız hakkınızdaki ilk izlenimlerinin oluşmasında büyük bir rol oynayan web sitenizin etkileyici bir görünümde olmasını sağladık.
Hazırlamış olduğumuz Emlak Sitesi Paketini kullanmakta olan yaklaşık 40 adet emlakçı firmadan, kullanımları doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçları sürekli geliştirerek ekledik. Bu sayede, Emlak Paketi yazılımını sürekli geliştirerek sizle sunma imkanı bulabildik
Adresimiz : Kevser Sok. N:10 D:3 Nişantaşı