Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1998 yılından beri internet teknolojilerini takip eden Mega tasarım, şimdi yep yeni internet hizmetleri ve tasarımları ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyar.
2006 yılında firma kimliğine bürünen Mega Tasarım Müh. İnt. Hiz. nin geçmişi 1998 yılına dayanmaktadır. Geçen zaman diliminde gelişen teknoloji ile birlikte kendini yenileyen Mega Tasarım, yeniliklerin takipçisi olarak sürekli yenilenmeyi devam ettirmektedir. Hazırladığı web sitelerine her zaman yenilikler katan Mega Tasarım, internet sitesi yapıldıktan sonra da 7/24 desteğini sürdürmektedir. Sadece yapılmış olmak için yapılan web sitelerini ortadan kaldırmak için başladığımız görevimize, kaliteli ve kullanışlı web siteleri oluşturarak devam etmekteyiz. Hiç bir zaman KALIP WEB SİTESİ anlayışı ile hareket etmeyen Mega Tasarım siteleri içersinde, ortak sektördeki firmaların web siteleri dahi tasarım olarak birbirlerinden tamamen farklı tasarlanmıştır. Her web sitesinin firmanın / kişinin kimliği olduğu unutulmamalıdır. Her firmanın kişiliği ve vitrini nasıl farklıysa, web tasarımlarının da farklı olması talep edilmelidir. Fiyat / Kalite / Performans üçlüsünde iddialı olan Mega Tasarım, bu altın üçgenin iyi değerlendirilmesini müşterilerden özellikle istiyor.
-Bir web sitesi ucuz ancak kalitesiz olmamalıdır, -Bir web sitesi kaliteli ancak çok pahalı olmamalıdır, -Bir web sitesi kaliteli, ucuz ancak hata dolu veya yavaş olmamalıdır. . . Bu üçlüyü iyi şekilde kıyaslayan müşterilerimizin, sonuçta Mega Tasarım ile çalıştığını söylemekten mutluluk duymaktayız. MİSYONUMUZ İnternet medyasında firmaları en kaliteli şekilde temsil etmek, gelişen teknolojileri firmamız bünyesine kazandırıp, çözüm ortaklarımızla en iyiyi oluşturmaktır. VİZYONUMUZ İnternet teknolojilerinde sorun olmuş pek çok konuda sorunlar değil, çözümler sunmak, internetle Türkiye yi dost haline getirmek. . . İşini iyi yapanların kazandığı günlerde buluşmak üzere. . .
Adresimiz : Yeni Sanayi Sitesi Cumhuriyet Caddesi No:203