Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


PROFİL Regnum Creative, çekirdek kadro ile 2006 yılında faaliyetlerine başlamasına rağmen kökenleri 1997 yılına dayanmaktadır. Regnum Creative, bakış açısı olarak 1997 yılından bu yana sektörün içerisinde mevcut tüm gelişmelerini yakından takip eden, sistemin çalışma mantığını ve eksikliklerini bilen, mevcut yapıyı geliştirerek çözümler üretme konusunda ihtiyaçları karşılayan, geleceğin internet teknolojilerinde kurum ve kuruluşların işlevsel faydalar alması noktasında çözümler üretilmesi gerektiğine inanan, kendi sistematiği içerisinde hedeflerini gerçekleştirmek için çalışan bir anlayışın ete kemiğe bürünmüş halidir. Yani bir milattır.
VİZYONUMUZ Kurum ve kuruluşların internet teknolojilerinden daha fazla yararlanmasını sağlamaya yönelik çözümler geliştirerek maksimum fayda yaratmak. Yaratacağı faydalar doğrultusunda kendini kurumsal alt-üst yapı ve finanssal açıdan güçlendirerek Materyal in geliştirmiş olduğu ve oluşturacağı spesifik internet projeleri hayata geçirmek.
MİSYONUMUZ Çok çalışarak, sabır, kararlılık ve fedakarlık göstererek planlı ve sistematik hareket ederek Türkiye de İnternet alanında en çok tanınan şirketler arasına yerleşmek.
Adresimiz : Çenedağ Mah. Ankara Asfaltı Üstü No. 314/B Derince-Kocaeli