Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Santim Ajans olarak internet çözümleri ve multimedya konularında uzman bir ekibiz. Tek amacımız bilgi ve tecrübelerimizle müşterilerimiz için çağın getirdiği yaklaşımlarla en iyi projelere imza atmaktır.
Tüm motivasyonumuzu geçmişte başardığımız farklı projelerden ve müşterilerimizin sürekliliğinden almaktayız. Başarımız müşterimizin ihtiyaçlarına odaklanabilmemizin, müşteriye hızlı cevap verebilmemizin, yaratıcı çözümler üretebilmemizin, analitik düşünebilmemizin, müşteri ile uyumlu bir ekip oluşturabilmemizin ve dogru teknolojiyi doğru yerde kullanabilmemizin sonucudur. Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğunun bilincindeyiz ve güveninizi boşa çıkarmayız. Sizinle olan ilişkilerimizde uzun vadeli süreklilik anlayışını ilke edinip, memnuniyetinizi temel alıp hareket ederiz.
Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde uzun yıllar tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var. Görev aldığımız projelerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz her projede ilk projemizmiş gibi heyecanımızı ve verimliliğimizi korumaktayız. İşimizle ilgili teknolojiyi ve gelişmeleri takip eder, araştırır bunu projelerimize yansıtırız. Konumuzu iyi analiz eder, size yararlı olabilecek unsurları süzer, hizmetinize sunarız. Hepsinden önemlisi insani değerleri temel alıp yaptığımız her işin altına imzamızı güvenle atarız.
Adresimiz : İnönü Cad. No:172 Okay Ap. Daire:1