Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Değişen Dünya teknolojisinde siz de yerinizi alın. Kaliteyi ve güveni ucuza yakalayın. Günümüz şartlarında birer web sitesi sahibi olmanın zorluğunu bizimle beraber atlatın. Sadece birkaç adımda ve uygun koşullarda web sitesi sahibi olun. Firmamız gerek web hosting gerekse her diğer internet çözümleri(web tasarım, php, asp kodlama, flash, photoshop, logo tasarımı, tanıtım cd si, . . . ) hakkında deneyimli ve profesyonel kadrosu ile size hizmet etmeye hazırdır. Turkpenguen. net
Hakkımızda
Yayın hayatına 2005 yılında başlayan Rea Hosting sürekli gelişen internet ortamında kendini bu gelişmelere adapte etmek için yayın hayatına Türk Penguen İnternet ve Yazılım Hizmetleri ( TP ) olarak devam edecektir ve Türk Penguen; NYS Bilişim in internet ve yazılım temsilcisidir.
Bilişim dünyası bilindiği gibi birçok koldan ilerleme göstermektedir. Bilgisayar donanım, yazılım, web tasarımı, web hosting… Türk Penguen bilişim dünyasının bu gelişmelerini daha yakından takip etmek; sizlere daha kaliteli, hızlı, güncel bir hizmet vermek için çeşitli departmanlara ayrılmıştır ve üç farklı siteden hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimiz kısaca;
İnternet Hizmetleri : www. turkpenguen. net
Kişiye ve kuruma özel internet çözümlerimiz ile özgünlüğü yakalayın! Kurumlara özel e-ticaret kodlamaları, kişiye özel weblog kodlamaları, logo, banner tasarımı konusunda uzman ekibimiz ile görüşmekten çekinmeyin. Ayrıca web hosting, domain, bayilik hizmetinde de sınırları zorluyoruz. Kaliteyi ve güveni bizimle yaşayın.
Yazılım Hizmetleri : www. turkpenguen. com
Yoğunluğu açık kod olarak yazılan programlarımız ile işinizi kolaylaştırın. Stok programı, muhasebe programları, istatistik programları, çizim programları, … Kişiye ve kuruma özel yazılım çözümlerimizi incelemek ve yazılım ekibimiz ile irtibata geçmek için mutlaka ziyaret edin.
Destek, Bilgilendirme : www. turkpenguen. org
Çağımızda birçok alanda yapılan hatalar yanlış bilgilendirmeden kaynaklanmaktadır. Bu hataları en aza indirmek için bir takım dokümanlara ulaşacağınız web sitemizi mutlaka ziyaret edin. Ftp programının kurulumundan, e-posta ayarlarının yapılmasına kadar her şey bu adresimizde.
Türk Penguen bugün ve gelecekte; kaliteyi, güveni, samimiyeti yayın politikası olarak benimsemiş ve bu politika doğrultusunda size hizmet verecek ve vermeye devam edecektir.
Bizimle Tanışmaktan Çekinmeyin.
Adresimiz : Tepebaşı Mah. Koçhisar Sokak 3/c