Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız 1998 yılından beri Web Tasarım, Grafik Tasarım, Logo Tasarım, Flash Tasarım, Yazılım ve diğer grafik çalışmaları, matbaa hizmetleri ve reklam tanıtım hizmetleri vermektedir.

Günümüzde reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı ile bir çok firma bir çok reklam ve tanıtım platformunda kendisini tanıtmakda ve sektörlerinin önderleri arasında yerlerini almaktadır. Farknet bilgisayar olarak biz sizi bir çok reklam ve tanıtım platformunda tanıtıp sektörde adınızın duyulmasını sağlarız.

Yön Bilişim size sadece internet ortamında değil , tabela , bill board reklamcılığı ,rozet ve plaket hazırlanması konularında da elinden gelen desteği ve yardımı da yapacaktır.

İnternet ortamında ki reklam çalışmanız size firmanızı en güzel ve internette tanıtım furyasına en uygun şekilde tanıtmaktır. Bu konuda kesinlikle firmamızın bilgi deneyim ve tecrübelerine güvenebilirsinz.

Yeni bir solukla çalışma hayatına başlayan Yön Bilişim Türkiyenin yeni yüzü yeni soluğu olarak sizlerin hizmetinde olacak.

İş = Güven, Sermaye = Dürüstlük politikası ile iş hayatına başlayan Yön Bilişim tüm gücünü ve desteğiniz bu iki prensipden almaktadır.