Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Derya Hakkında ;
1975 yılından beri güneş enerjili su ısıtma sistemleri sektöründe, yılların getirdiği deneyimle teknolojiyi birleştirerek müşteri odaklı üretim anlayışını benimseyen firmamız, genç ve dinamik ekibi ile 5400 m2 alanda her gün daha iyiyi hedefleyerek dünya standartlarında üretimini gerçekleştirmektedir.
Gerek yurt içi gerekse yurt dışı piyasada saygın bir konuma sahip olan firmamız teknoloji, güven ve kaliteyi bir arada sunarak müşterilerimizin ürünlerimizden en üst düzeyde faydalanmasını ilke edinmiştir. Amacımız geniş ürün yelpazezesi, yurtiçi ve yurtdışında sahip olduğu bayii ağı ile DERYA kalitesini müşterilerinin hizmetine sunmaktır. Entegre tesislerimizde üretilen güneş kollektörleri, güneş panelleri, güneş enerjili su ısıtma sistemleri Avrupa pazarlarında kalitesiyle aranan bir marka olmuştur.
Derya Güneş Kollektörleri A. Ş. yılda 1500 ton alüminyum profil, 75000 adet alüminyum ve bakır kollektör, 8000 adet krom nikel depo üretim potansiyeli ile Türkiye de önde gelen kuruluşlardandır.
Güneş enerjisi sektöründe hizmet veren firmamız sadece ekonomik değil çevre dostu ürünler üretmekle de toplumsal bir sorumluluk üstlenmiştir. Derya Güneş Kollektörleri A. Ş. , güneş enerjisinin yenilenebilir bir enerji olduğunu, bireylere ve topluma ekonomik, ekolojik fayda ve konfor sağladığını ifade etmeyi hedeflemiştir.
Neden Güneş Enerjisi ?
Neden Güneş Enerjisi sorusunun en güzel yanıtı yatırımı en ucuz, amortismanı en kısa ve en kolay ulaşılacak enerji olduğu içindir. Güneş Enerjisinden azami miktarda faydalanabilecek sistemler yapmak ise Derya Güneş Kollektörleri nin profesyonellik alanıdır. Derya Güneş Kollektörleri, Güneşle aranızdaki elçi.
ŞİMDİ TASARRUF ZAMANI Hava bedava. Su bedava. Güneş bedava. Sıcaklığı içimizi ısıtan, ışığı gözümüzü aydınlatan, enerji ve hayat kaynağımız…. Güneş. Bedava enerjisinden olabildiğince yararlanmaya çalıştığımız güneş, her gün dünyamıza enerjisini cömertçe sunmakta. İnsanoğlu ise her geçen gün artan enerji ihtiyacını daha ekonomik koşullarda elde edebilmenin arayışı yanında çevreyi de kirletmeden enerji temini etmeye çalışmaktadır. cennet vatanımızda o kadar çok enerji kaynağımız var ki. Ama bu kaynakların çoğunu kullanacak tesisler kurmuş değiliz henüz. Ülkemiz güneşi çok güzel alan bir ülke, su kaynaklarımız, joetermal enerji kaynaklarımız, rüzgar bölgelerimiz keşfedilmeyi bekliyor. Her yıl katrilyonlarca liralık tasarruf yapma imkanı elimizde.
Bizler Derya Güneş Kollektörleri A. Ş. olarak her gün yeni bir heyecanla uyanıyor, yeni projeleri hayat geçirmek için gayret ediyor, güneş enerjisini olabildiğince yüksek oranda kullanabilmek ve bunu dünyaya anlatmak için çaba sarfediyoruz. Ulusal ve uluslararası platformda güneşle aranızdaki elçi olmaya çalışıyoruz.
ŞİMDİ KONFOR ZAMANI Yaz ya da kış musluğunuzdan devamlı akan sıcak istemez misiniz, üstelik bedava. . . Çünkü, güneş ısıtacak suyunuzu Derya Güneş Enerji Sistemleriyle. Hayat standartları her gün gelişen dünyamızda da artık sıcak suyun evlerimizde sürekli akması lüks değil zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu konforu sağlamak için de sürekli bir enerji gerekecektir. İşte bu enerji %100 bedava güneş enerjisidir. Yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçerek ömür boyu enerjiye kavuşmaktır.
ŞİMDİ DUYARLILIK ZAMANI Dünyamız hergün atmosferine atılan binlerce ton karbondioksit gazıyla kirlenmekte, sera etkisi artarak iklim dengeleri bozulmaktadır. Bu da hem insanların psikolojisini bozmakta hem de bitki plantasyonunu olumsuz etkileyerek tabiatın dengesini bozmakta ve nihayetinde insan sağlığını tehdit etmektedir. Gelecek nesiller bizim emanetimizdir. Bizlerin bu konuda yapabileceği en kolay, ucuz ve rahat çözüm güneşin o bitmez enerjisini kullanmaktır. O halde çevreye verdiği önemle insana yatırımı ilke edinmiş Derya Güneş Enerji Sistemleri ile siz de çevrenizi koruyun, doğayla dost kalın.
Adresimiz : Kayacık mah. 3. org. sanayi böl. vali ihsan dede cad