Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1956 yılında faaliyetlerine ALİMAR TİCARET olarak başlayan ve 1992 yılında bugünkü ticaret ünvanı olan ALİMAR MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak tescil edilen firmamız, kuruluşundan bugüne sahip olduğu temel ilkelerini, prensiplerini ve müşteri odaklı kalite anlayışını koruyarak daha büyük başarılara ulaşma hedefi doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir.
Firmamızın faaliyetleri, ürün ve hizmet pazarlaması ile sınırlı değildir. Alimar, konusu ile ilgili anahtar teslimi çözümler üreten; proje, mühendislik, montaj hizmetleri veren, yedek parça stokları ile lojistik destek sunan ve satış sonrası servis hizmetlerini de kapsayan bir kalite zinciridir.
Alimar, aynı zamanda alanlarında dünya lideri olan birçok markanın distribütörü ya da bayisi olarak da çalışmaktadır. Son olarak 2004 yılında dünya çapında güç sistemleri üzerinde çalışan MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES LTD. nin Türkiye distribütörlüğünü almıştır.
Sektöründeki her türlü yeniliği yakından takip eden firma, profesyonel kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine uluslararası standartlarda en emniyetli, en kaliteli ürünü en iyi şartlarda sunabilmek için ciddi bir çalışma programı uygulamaktadır.
Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı kullanıcıya ulaşmadan önce ciddi bir kalite kontrolünden geçmekte, satış sonrası müşteri memnuniyetinin uzun vadede temini açısından çok önemli olan yedek parça ve servis desteği verilmekte, firma ciddiyetinin garanti altında alınmasından sonra kendi tescili markamız ile pazara sunulmaktadır.
Adresimiz : YENİ MH. ÇAKMAK CD. 5309 SK. M. TORUN İŞMERKEZİ KAT3 DAİRE 10-11 MERSİN