Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


1980 yılında kurulan şirketimiz uzman kadrosu ile dünya çapında özellikle Nişasta ve tatlandırıcıları (Glikoz, Fruktoz) için komple anahtar teslim fabrikalar, tahıl kökenli hammaddeden etil alkol üretim tesisleri, alkol üretim tesisleri kurmaktadır.
Bunun yanı sıra bu tesisler için distilasyon ünitesi, fermentasyon ünitesi, basınçlı kaplar, reaktörler, fermantörler, karıştırıcılar, elek gövdeleri, öz siklonları, hidro / multi siklonlar, nişasta kurutucuları, evaporatörler, karbon filtreleri, karbon kolonları, iyon değiştiriciler, demineralizasyon üniteleri, izomerizasyon kolonları, izomerizasyon üniteleri, kromotografik separatörler, kristalizatörler, depolama tankları, karıştırıcılı tanklar, depolama kapları, karıştırıcılı kaplar, gibi ekipmanlar üretmekte olup, özellikle paslanmaz çelik ekipmanlar imalatında Türkiye çapında lider firmalardan biridir.
ASME U Stamp, National Board, HP-0, GOST-R, ISO 9001 sertifikalarına sahip firmamız Türkiye de geçerli olan yasa gereği CE Markalı ürünlerde imal etmektedir.
Nişasta ve tatlandırıcıları (Glikoz, Fruktoz) için komple anahtar teslim fabrikalar, tahıl kökenli hammaddeden etil alkol üretim tesisi, alkol üretim tesisi, distilasyon ünitesi, fermentasyon ünitesi. Basınçlı kaplar, reaktörler, fermantörler, karıştırıcılar, elek gövdeleri, öz siklonları, hidro / multi siklonlar, nişasta kurutucuları, evaporatörler, karbon filtreleri, karbon kolonları, iyon değiştiriciler, demineralizasyon üniteleri, izomerizasyon kolonları, izomerizasyon üniteleri, kromotografik separatörler, kristalizatörler, depolama tankları, karıştırıcılı tanklar, depolama kapları, karıştırıcılı kaplar, vidalı konveyörler,
RW-TÜV, TÜV- Rheinland, TÜV-Nord, TÜV-Südwest gibi 3. Parti denetim firmaları ile çalışmakta olan firmamız, müşteri isteğine bağlı olarak her türlü testi ve denetimi bu firmalar gözetimi altında gerçekleştirebilmektedir.
Tüm kaynakçılarımız TÜV tarafından sertifikalandırılmış olup, uzman Kaynak Mühendislerimiz ve Makine Mühendislerimiz ile her türlü ihtiyacınızı karşılamak için bekliyoruz.
Adresimiz : Uzuntarla - 41320