Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız Hidrolik ve pnömatik alanında ekipman satışı yapmakta ve sektörün lider markalarını partner olarak seçmiş ve bunların satış ve pazarlamasını üstlenmektedir. Hidrolik tesisat boruları, honlanmış silindir boruları, hidrolik yön valfleri ve ekipmanları, hidrolik paletli pompa ve iç grupları, merkezi yağlama sistemleri, dağıtıcı grupları, radial ve orbit motorlar, kumanda kolları, küresel vanalar, quick kaplinler, pnömatik fittingsler ve valf grupları firmamızın ana ürü gamını oluşturur.
DENİZ HİDROLİK VE PNÖMATİK ; Hidrolik & Pnömatik sektöründe, satış mağazası ve 10 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. . . . . Amacımız; kaliteli ürünleri, uygun fiyatla en kısa sürede müşterilerimize sunmaktır. DENİZ HİDROLİK çalışanları, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarının bilinci içerisinde müşteri memnuniyetini sağlama konusunda üstün gayret göstermelidir. Müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçme konusunda gerekli desteği vermek, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini sağlama konusunda tedarikçilerimizle sürekli iş birliği yapmak zorundayız. . . . . Politikamız; uygun olmayan ürünü, almamak uygun olmayan ürünleri sevk etmemek, ürünlerin firmamıza girişinden müşteriye ulaşmasına kadarki tüm aşamalarda ürün kalitesini korumaktır. uygulama aşamasında çıkabilecek potansiyel sorunları önlemek amacı ile personelimizin sürekli eğitimini sağlamalı, kalitemizi sürekli iyileştirmeliyiz.
. . . . Sizlerden aldığımız güçle, hep daha iyiye gidebilmek, gelişen ve ilerleyen Dünya ya uyum sağlayabilmek, her zaman ve her yerde sizlere daha iyi hizmet verebilmek dileğiyle. . .
Adresimiz : AKÇAY CADDESİ NO:61 GAZİEMİR