Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


DMS Denizli Döküm Makina Sanayi ve Tic. A. Ş. Denizli - Ankara Karayolunun 10. km sin de Kale köyü girişinde faaliyet gösteren bir döküm fabrikasıdır.
Fabrika 13. 500 m2 üzerine 4200 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Demirçelik sektöründe kullanılan hadde merdanelerini, yağ sanayi ve plastik sanayi merdanelerini ve toprak sanayi valslerinin üretimini ayrıca otomotiv parçaları ve her türlü parça üretimini pik ve sfero olarak üretimini yapmaktadır. 3000 kg pota kapasiteli hat frekanslı endüksiyon ocakları ile ergitme yapılmaktadır. 760x600x200/200 mm ebatlarındaki derecelerle otomatik kalıplama makineların da saatte 60-80 takım derece kalıplama yapılabilmektedir.
Esas üretim konumuz aşınmaya mukavim, kokile (metal) sfero döküm hadde merdaneleri. (Temiz 3500 kg ağırlığa kadar ) Yuvarlak ve profiller Grup Olarak : Hazırlama Grubu Merdaneleri Orta Grup Merdaneleri Finiş Grup Merdaneleri Sertlik Olarak : 50 Shore C den 80 Shore C ye kadar Mikroyapı : Perlitik ve acicular mikroyapılı küresel grafitli dökme demir
Sfero Döküm Toprak Sanayi Valsi
Üretim Aralığı
d1000 x 1000 mt d1000 x 800 mt d1000 x 600 mt d 700 x 500 mt d 700 x 650 mt d 700 x 800 mt
Misyonumuz Denizli Döküm olarak misyonumuz; hizmet verdiğimiz müşterilerimize uluslararası kalite ve standartlarda ürünler sunmak, hizmet ettiğimiz toplum için nitelikli değerler üretmek ve çalışanlarımızın mutluluğunu arttırmaktır. Denizli Döküm, işine, insana ve çevreye saygılı bir firma olarak ve mükemmeli hedefleyerek yola çıkmıştır.
Vizyonumuz Bir adım ileride olmak ve daha iyiyi geliştirmek için;
- Tecrübe ve bilgi paylaşımını sağlamak üzere ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmaları ile çözüm ortaklığına giderek müşterilerimizin beklentilerine tam olarak cevap vermek, - Hizmet ettiğimiz firmaların tercih ettiği, rakiplerimizin saygı duyduğu bir şirket olmak, - Yaratıcı, yenilikçi ve dinamik bir kadroyla bu niteliklere sahip projeler üretmek, - Asıl değer yaratanın insan olduğunu unutmayarak, insana yatırımı en ön planda tutmak, - Bir takım ruhu içinde çalışan, başarıları ile gurur duyan bir kadroya sahip olmak.
Ürünler
- Haddane merdanesi - Her türlü dayanıklı giydirme dökme demir - Hazırlama ayağı – orta grup ayakları finish ayakları nın merdanelerini yuvarlak olarak, Asiküler ve Perlitik olarak üretmekteyiz.
Adresimiz : ankara asfaltı 10 km kale köyü girişi akkale