Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Emak Teknik adıyla 2004 Yılında Tuzla da Mak. Müh. Mukadder Çubuk tarafından kurulan ve faaliyetlerine devam eden firmamız; otomotiv, beyaz eşya, inşaat sanayi ve yan sanayileri için talaşlı ve presli imalat usulleri ile kalıp, makine, otomasyon ve muhtelif metal parça imalatları yapmaktadır.
Rekabet koşullarının hat safhada olduğu üretim piyasalarında, firmaların kurumsal gelişimleriyle beraber artan bir sabit gider rejimleri oluşmaktadır. Bu durumda maliyet düşürme çalışmalarının en etkili yollarından biri de yan sanayileşmedir. Finansal açıdan nispeten daha küçük bir çarkın devinimini gerçekleştiren yan sanayiler, aynı üretim prosesini daha düşük maliyetlerde gerçekleştirebilmekte ve ana sanayilerin rekabet gücünü arttırmaktadır.
Firmamız da bu modelin bir örneğidir.
Ana faaliyet konularımız :
-Kesme ve sıvama kalıpları -Progresif kalıplar -Kaynak ve montaj aparat ve fikstürleri -Özel amaçlı makine dizaynı ve imalatı -Üretim prosesleri iyileştirme, hız ve verimliliği arttırma amaçlı proje ve otomasyon uygulamaları -Talaşlı ve presli imalat usulleri ile her türlü parça üretimi -Standart ürün olarak, alüminyum giydirme cephe uygulamaları için cephe ankrajı
Adresimiz : Aydıntepe mah. yavuz cad. no:32