Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


İtimat Kazan Sanayii 1976 yılında İstanbul da ısı ve enerji sanayii sektöründeki ihtiyaçları karşılamak için proje ve imalat şirketi olarak çalışma hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar İtimat Kazan sanayii bünyesinde çalışan teknik ekibin tek amacı müşterilerine sorunsuz uzun yıllar hizmet verebilecek kaliteli ürünler sunmaktır. Bu amacına uygun olarak satış ve satış sonrası teknik destek hizmetleri kendi bünyesinde geliştirmiştir. itimat kazanın misyonu son kullanıcıda Ekonomik ısı bilincini oluşturmak ve böylece enerjinin ve doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunmaktır.
İTİMAT KAZAN SANAYİİ, sektörde sadece ürün satmıyor, uyum halinde çalışacak ürünleri bir araya getirerek sistemler oluşturuyor ve sektöre kendi içinde çözümlenmiş paketler halinde bu sistemleri sunuyor.
Yeni kurulan fabrikalara malzeme ve ürün teminin yanı sıra proje çiziminde teknik destek sağlıyor. Projeler genelde anahtar teslimidir. Çünkü üretilen sistemler firmanın kendi denetimi altında oluşturulur ve devreye alınır. Periyotlar halinde çalışan sistemler kontrol edilir. Ürünlerimiz TSE, DIN, BS, ASME standartlarına göre imal edilirler. İtimat kazan ürünleri Ukrayna, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Kosova, Irak, Ürdün, Pakistan ve Afganistan gibi ülkelerde sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedirler.
İtimat kazan 20. 000 kcal/h den 12. 000. 000 kcal/h e 0. 5 bar basınçtan 16 bar basınca kadar kazan üretimini imalat programında bulundurmaktadır.
Adresimiz : Gumussuyu Cad. litrosyolu No:9/16 Topkapı/İstanbul