Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Panmak Tarım Makina Sanayi, Ticaret hayatına 1975 yılında imalat hayatınada 1978 Türkiyenin ilk yerlisi olarak pancar sökme makinesi çalışmalarına başlayıp, 1980 yılında pancar sökme makinası imalatına başlamıştır.
25 Yıllık deneyim ve tecrübesi dahilinde 1998 yılıdan itibaren Hidrolik pancar hasat makinası geliştirmiştir. Bilindigi gibi ülkemizde pancar ekimi, ekim makinaları ile sıra ile yapıla bilmekte, fakat hasat işlemi büyük ölçüde insan gücü ile yapılmaktadır. Pancarın yerden sökümü başının kesilmesi yapragının temizlenmesi ve taşıma aracına yüklenmesi insan gücü ile yapıldıgında çifçiye büyük maliyetler getirdigi gibi zaman olarakta sökümü ileriye atmaktadır. Zamanında sökemedigi için gününde teslim edemedigi pancarın tarlada cürümeye ve kilo kaybına bırakmak zorundadır.
Bu güçlükleri yasayan pancar çifçimiz sorunlarını dikkate alan firmamız, araştırma ve geliştirmelerini tamamladıktan sonra
1990 yılıda yükleme yüksekligi 2. 80m ye yükselmiştir. Bir sonraki sırayı söküme hazırlayan yaprak kesme düzenve kesilen pancar yapraklarını temizleyen fırcalama düzeni ilave edilmiştir.
fazla nemmli tapraklarda çalışma imkanı veren yeni sistemde emsallerimizden daha üstün özelikleri bulunur. hidrolik ve mekanik makinasını çifçimizin hizmetine sunmayı bir görev bilmiştir.
1 meletteki makinamız bir seson garanti ve servis güvencesi altındadır.
Makinanıza gerekli orjinal yedek parcaları firmamızdan ve bayilerimizden temin edebilirsiniz. Servis ve bakım ihtiyaçlarınızı da bize veya bayiye bildirerek servis ve bakım aracımızı gerektiginde tarlaya kadar çağırabilirsiniz.
Adresimiz : Yeni Sanayi Yunus Emre Cad. No:83 POLATLI/ANKARA