Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


FİRMAMIZ İHTİYACINIZA UYGUN, HER TÜRLÜ FORKLİFT, DEPO İSTİFLEME MAKİNASI VE KONTEYNER ELLEÇLEME MAKİNASI KİRALANMASI VE SATIŞ YAPMAKTADIR.
Günümüzün getirdiği bütün teknolojik gelişmeler teknik işler bölümümüz tarafından sürekli olarak takip edilmektedir. En yeni makinalar ve teknolojik ürünler müşterilerimizin hizmetine en uygun koşullarla sunulmaktadır. Merkez atölye, Türkiye genelindeki atölyelerimiz ve çalışan deneyimli personelimizle işinizi aksatmadan, hızlı bir şekilde, güvenlik kurallarına uygun olarak, işin ciddiyetinin bilincinde hareket etmekteyiz. Gezici servislerimiz müşterilerimize her zaman hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Herhangi bir distürbütörlüğümüz olmaması dolayısıyla ihtiyaç ve isteklere göre her marka ve özellikteki forklifti müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İhtiyacınıza uygun her türlü forklift, depo istifleme makinası ve konteyner elleçleme makinası satılmaktadır. 2. el makinalarımız revizyonlu, bakımlı ve boyalı olarak müşterilerimize sunulmaktadır.
AKÜ KİRALAMA HİZMETLERİ
Kiralama yaptığımız müşterilerimizin akülü forkliftleri için ihtiyaca göre yedek aküler en uygun şartlarla kiralanmaktadır. Kiralanan akülerin bakımı ve onarımları da şirketimiz teknik elemanları tarafından yapılmaktadır.
BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ
Forkliftlerinizin her türlü bakım, onarım ve revizyon işleri en uygun koşullarla, hızlı ve eksiksiz bir şekilde uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.
Adresimiz : İmç. blokları 4. blok no:4312 www. kanlarmakina. com