Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Uluslararası taşımacılık sektörü ile birlikte sektörle dolaylı veya doğrudan bağlantısı olan yan sektörlere yönelik internet ortamında yayın yapan Aysberg TV bu alandaki açığı kapatmak ve buna bağlı olarak haberleşme ve bilgi kaynağı ihtiyacını karşılamak, diyaloğu sağlamak ve yararlı bir platform oluşturmak amacıyla yayın hayatına sektördeki ilk ve tek televizyon kuruluşu olarak başladı.
Intermodal taşımacılığın önemini bilen ve gelecekte hangi noktalara ulaşacağını çok iyi hesaplayan Aysberg TV, özellikle intermodal taşımacılık dünyasındaki gelişmeleri, sorunları ve olayları yayınlarında sık sık yansıtmaktadır.
Lojistik sektörü ve bu sektöre hizmet veren firmaların, sektör çalışanlarının sesi ve sorunlarını duyurma platformu olma iddiasıyla yoluna devam eden Aysberg TV sektöre hakimiyeti, farklı, ilkeli ve tarafsız duruşuyla da ön plana çıkmakta.
Ülke ekonomisi için son derece önemli, dinamik ve üretken bir sektöre yönelik yayın yapan Aysberg TV, hedef izleyici kitlesinin de sektörel bazda yayın yapan bir televizyon için ne kadar geniş olduğunun farkında. Bugün sektöre hizmet veren ve meslek kuruluşlarına kayıtlı yaklaşık 13 firma bulunmakta ve bu firmaların yöneticileri, çalışanları, sektörle doğrudan veya dolaylı bağlantılı diğer sektör temsilcileri ve çalışanları, siyaset ve bürokrasi dünyası ve konuya ilgi duyan sektör dışındaki internet kullanıcıları sözünü ettiğimiz geniş kitleyi oluşturmakta. İşte Aysberg TV bir önceki paragrafta saydığımız olmazsa olmaz ilkelerini bu geniş kitleye karşı duyduğu sorumluluğu da hiçbir zaman unutmadan uygulamaya kararlı.
Kurumsal iletişim alanındaki uzmanlığını süreli ve süresiz yayınları ile doruğa çıkartan Aysberg Basın Yayın kuruluşunun çatısı altında kurulan Aysberg TV yayınlarına bağlı bulunduğu kurumun 2 yıllık deneyimi, sektöre hakim geniş kadrosu ve hitap ettiği sektördeki zengin bilgi birikiminin verdiği büyük güç ile devam ediyor.
Aysberg TV yayınlarını www. aysberg. tv internet adresinden yapmakta. Halen hafta içi beş gün internet ortamında streaming video (akan görüntü) teknolojisiyle yayınlarına devam eden Aysberg TV, tüm dünyada geçerli olan klasik televizyon yayıncılığı anlayışını ve kurallarını teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak internet platformunda yaşatıyor. Ancak yayın yaptığı platformun yeni oluşmaya başlayan ve yazılı olmayan kurallarını da geleneksel televizyonculuğun kurallarıyla harmanlayarak ortaya bir sentez çıkarıyor.
Gücünü bağlı olduğu sektörden alarak sektöre yeni ufuklar açacak bir televizyon olmayı planlayan Aysberg TV. Bunun için zengin içerikli ve araştırmacı haberlerine, kaliteli programlarına, dürüst ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla prensiplerine güveniyor.
Adresimiz : istanbul