Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


MEGAFM
KÖRFEZ TV RADYO YAYIN ve YAPIM A. Ş
Radyomuz Mega Fm ( Körfez TV. Radyo A. Ş ) Aralık 1992 Yılında Kocaeli Gölcük te yayın hayatına başlamıştır. Ocak 1993 te dönemin tek yetkili kurumu Telsizler Genel Müdürlüğüne yayın izni ve frekans tahsisi için başvuran ilk 6 özel radyo arasında bulunmaktadır. 1995 yılı Ağustos ayında RTÜK e bağlı olarak yayın hayatına devam etmiştir.
Mega Fm şu an Kartepe mevkiin deki 3 Kwattlık vericisi ile 93, 3 frekansından Radyo merkezi İzmit merkez 2001 Haziran ayından itibaren Kocaeli, Sakarya, Zonguldak, İstanbul Sahil, Bolu, Düzce ve Hendek illerinde net bir şekilde dinlenmektedir.
Stüdyomuzla vericilerimizin bağlantıları linkle yapılmakta ve RDS radyo digital bilgi sistemi kullanılmaktadır. Yayın ve prodüksiyon stüdyolarımızda tamamen bilgisayar otomasyon sistemi kullanılarak yapılmaktadır. Show TV ile yaptığımız anlaşma ile şu anda internette tüm dünyada www. yayinonline. com ve www. megafm. net sitesinden 24 saat canlı yayın yapmaktayız. Yayınımız ağırlıklı olarak % 90 pop % 10 rock müzik, Türk sanat müziği, haber, magazin, spor ve aktüalite programlarına yer verilmektedir.
Adresimiz : ömerağa mah. şehabettin bilgisu cad. tüysüzler iş hanı kat 2 daire 9-11 izmit