Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...Objektif Bakış Dergisi seçkin konu ve farklı sektörlerdeki değişik isimlerle hem ele aldığı sektöre ışık tutmakta hem de etkili bir kamuoyu oluşturmaktadır.
Objektif Bakış Dergisi ile şirketiniz faaliyet gösterdiği alanda adını daha çok duyuracaktır.
Objektif Bakış Dergisi nde ayrıca, firmanızın reklam ya da tanıtımının yer alması daha çok ve daha etkili müşteri portföyüne ulaşmanız anlamına gelmektedir.
Objektif Bakış Dergisi aylık yayınlanmakta olup 5 bin adet basılmaktadır.
Ulaştığı yerler; Ankara ve ilçeleri, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Bingöl deki Belediyelere, Sivil Toplum Örgütleri ne, Parti Teşkilatları na, Yapı ve İnşaat Firmaları na, Marketler ve Süpermarketlere, Mağazalara, Otellere, Restorantlara, Dershanelere ve daha birçok alan ve sektörlere ulaşmaktadır.
Dağıtımlarımız, haber ve reklamını yaptığımız yerlere elden, diğer firmalara kargo ve posta yardımıyla yapılmaktadır. Ayrıca her yere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.
Bu anlamda sizin firmanızın da tanıtımına yer vermek istiyoruz.
OBJEKTİF BAKIŞ DERGİSİ AYLIK REKLAM TARİFESİ:
Arka kapak tam sayfa 300 YTL
Arka kapak içi tam sayfa 250 YTL
Ön kapak içi tam sayfa 250 YTL
İç sayfa (tam) 200 YTL
Ödeme şekli : Reklam verildiği taktirde ücretin %50 i peşin, %50 i dergi çıktıktan sonra talep edilir. (Reklam talebi 3, 6, 12 ay olduğu taktirde her ayın ücreti %50 i peşin, geri kalan kısmı da dergi tesliminde talep edilir)
Saygılarımızla
Objektif Bakış Dergisi
Adresimiz : Rüzgarlı cad. Ege sk. Uçar Ticaret Merkezi 5/426 Ulus