Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Günümüz koşullarında aynı sektörde faaliyet gösteren firmalarla birlikte artan rekabet ortamında, bu firmaların hedef pazarlara hitabı söz konusu olduğu zaman reklamın zirvede rol oynadığı açıkça ortadadır. Aynı şekilde artan reklamcıların da kolaylıkla ifade edilebilecek bir çıkış nedeni vardır. Hangi firmaya sorarsanız sorun alanında o işi kendisinden iyi kimsenin yapmadığını savunacağı gibi, hangi reklamcıya sorarsanız da alacağınız yanıt aynıdır. Ancak herkesin de bildiği üzere en iyi biziz demek değil, en iyi sizsiniz dedirtebilmektir- en iyi olan. . .
Firmamızın Politikası: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri en yüksek kalitede, mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırmak olup, hedefimiz teknoloji ve insan kaynaklarından faydalanarak geleceğe emin adımlarla ilerlemektir.
Bizler de buradan yola çıkarak kendimize vizyon ve misyonunun dışına taşmayacak şekilde hedefler belirledik.
Vizyonumuz: Nerede Olacağına, Nereden Baktığını Bilerek Karar Vermektir. . .
Misyonumuz: Proje bazında güçlü bir kadroyla, tanıtım - tasarım - organizasyon - eğitim - sanat - danışmanlık ve yetenekli insan kaynaklarıyla, Kişi / grup / Kurumlara vizyon ve misyon kazandıran, sistem ve yapı onarımına yönelik stratejik hizmetler üretmektir.
Amaç: Gerek masaüstü, gerek interaktif, gerekse de gazete, dergi, TV vb. ortamlarına uygun; görsel, yazılı, sesli ve hareketli yaratıcı reklam çözümlerimizi en kaliteli şekilde var olan ve potansiyel müşterilerimizin hizmetine sunmak, kuruluş amaçlarımızdandır.
Araç: Bunun için gerekli olanın insan zihnini bilinçle harekete geçirmek olduğu, bu hareketi ateşleyen ruhunsa hedefi belirlemeden önce, konumu tanımakla zihne doğru hareketi verdiğini bilmektir.
Sonuç: Tek kelimeyle: BAŞARI !. . .
Unutmayın! Sizler topluma ekmeği kazandıran değirmenin dönmesini sağlayacak çarkın üreticilerisiniz; bizler de üretiminizi artıracak taze fikirlerin. . !
İyi Bir Çalışma Ortamı Olması Dileklerimizle.
Sektör Medya
Adresimiz : kürkçü mh. mimar muzaffer cd. hotamışlı işhanı kat:2 d:201 meram konya