Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hascevher Metal Sanayi Ticaret A. Ş. şirketi 1993 yılında paslanmaz çelik tencere üretimine kalite ve güvenilirliği ön planda tutarak başlamıştır. Esas olarak kaliteli mamulü mümkün olduğu en düşük fiyatla pazara sunarak belirli bir kesimi değil, tüm dikkatli ve titiz ev kadınlarına bu ürünleri ulaştırmayı hedeflemiş ve pazarı her zaman geniş tutmayı kendisine prensip edinmiştir.
Bu prensip doğrultusunda Ambiente Fuarı başta olmak üzere birçok fuarlara katılmış ve kendini tüm dünya tanıtmaya çalışmıştır. Şu an portföyünde bulunan 27 ülkeye ihracat yapmaktadır. Başta Orta Doğu Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Güney Afrika, Mısır, İtalya, Belçika, Umman, Ürdün, Fransa ve Almanya olmak üzere mamulleri birçok ülkede alıcı bulmuştur. Bunda müşteri tatminini esas alarak onların talepleri doğrultusunda mamullerini yenileyip gereken değişiklikleri yaparak, sürekli gelişen teknolojiyi takip edip kendisine uyarlamayı başarması ve sahip olduğu kalifiye elemanların ve aynı zamanda da işinde uzman bir personelle ve işinde uzman firmalarla çalışması en önemli etken olmuştur.
Firmamız 2003 yılı itibarı ile Kahramanmaraş Organize Sanayide 95. 000 m2 lik bir alanda 17. 000 m2 si kapalı olmak üzere yeni üretim tesisinde teknolojisini ve üretim kapasitesini artırarak üretime başlamıştır ve günlük üretim kapasitesi 24. 000 adet tenceredir.
Kaliteyi esas alarak müşteriye en ucuza en kaliteyi sunması her ülkede rağbet görmesini sağlamıştır. Ancak kalite sözcüğünün sözde değil özde olduğunu göstermek için ürettiği tüm ürünleri için TSE ve CE belgesi almış ve ISO belgesi için çalışmalarına hız vermiştir.
Kaliteye verdiği önemin yanında müşterinin taleplerini dikkate alarak bu doğrultuda kendini yenileyen bir çehreye sahip olması ve ürünlerinde müşterinin istediği değişiklikleri sahip olduğu kalifiye elemanlar sayesinde hemen uygulaya bilmesi rakiplerine oranla kendisini pazarda daha stratejik bir noktaya getirmiştir.
Kurulduğundan beri izlediği politikalarla ve pazarda geçirdiği bunca yılı aşkın süre zarfında kazandığı tecrübeyle arzuladığı noktaya ulaşan firmamız artık kendisine yeni hedefler çizerek sadece dikkat ve titiz ev hanımlarına kaliteli mal sunmayı değil aynı zamanda bir dünya markası olma yolunda da ilerlemektedir. Bu bağlamda firmamız Madrid protokolüyle 27 ülke de Hascevher markasını tescil ettirmiştir.
Hascevher, sadece sizin için
Adresimiz : Ferhatpaşa mah. 1. sok. No-73/A SAMANDIRA