Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


ROYAL METAL, paslanmaz çelik ürünlerinin tedariği konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız, teknolojideki son gelişmeleri yakından takip ederek paslanmaz çelik ürünlerinin tedariği konusunda ülkemiz sanayisine hizmet etmekten gurur duymaktadır.
Enerji, gıda, içecek, tekstil, ilaç, kimya, gemi inşaatı, demir-çelik, gübre, kağıt sanayi, makina imalatı, otomotiv, toprak, dekorasyon, petro-kimya sektörleri başta olmak üzere paslanmaz çelik ürünlerini kullanmakta olan tüm sektörlere hizmet vermektedir.
Türk sanayisinin hizmetine sunmuş olduğumuz paslanmaz çelik ürünlerimizi başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, herbirisi konusunda lider konumda olan dünya genelindeki tedarikçilerden temin etmekteyiz. Tüm tedarikçilerimiz, ISO 9000 serisi kalite sistem sertifikalarına haizdir. TÜV, DIN 3. 1. A test sertifikaları, DIN 3. 1. B / 2. 2 fabrika test sertifikaları Lloyd, SGS, vs. bağımsız gözetim şirketlerinin sertifikaları müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına göre temin edilmektedir.
Kalite ve hizmette mükemmellik doğru ürünün tespiti ile başlar ve farklı ihtiyaçlar için en uygun kalite standartlarındaki ürünlerin kullanılması gerekir. Paslanmaz çelik ürünleri kullanım alanlarına bağlı olarak değişiklikler göstermektedir. Size en uygun olan ürün kalite ve standardının tespiti için, teknik kadrolarımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır.
Proje bazlı çalışmalarınızda, en doğru ürünü en uygun fiyat ve tedarik garantisi ile hizmetinize sunuyoruz. Bu uygulama ile seçkin müşterilerimize özel hizmet verme imkanına kavuşmuş oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları deneyimli kadrolarımız tarafından incelenerek gerek kalite gerekse maliyetler açısından en uygun ürünün tespiti yapılmakta, gerekli görülürse numune tedarikleri yapılarak kalite testlerinden geçirilmesi sağlanmaktadır. En doğru ürünün seçimi yapıldıktan sonra aylık potansiyel ihtiyaçlarınız tarafımızdan emniyetli bir şekilde tedarik edilmekte, siz değerli müşterilerimize güvenli ve ekonomik tedarik ortamı sağlanmaktadır. Bu uygulama ile spot piyasadan kalite seviyesi belirsiz ürünleri pahalı fiyatlardan almanızın önüne geçmiş olacaksınız. Aynı zamanda tutmanız gereken stok miktarlarını en az seviyeye indirme imkanınada kavuşmuş olacaksınız.
Adresimiz : des sanayi sitesi 1. cadde d/01 blok no:3 y. dudullu/ümraniye/istanbul