Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamızda baskı yayları, cekme yaylar, torsiyon yayları(kollu yaylar)Form yaylar, serit(bant)yaylar, paslanmaz-krom yaylar ve istege baglı her turlu ozel yayın uretimini teknolojinin son imkanlarını kullanılarak ustun kaliteyle üretilmektedir. Başta otomotiv sektörü olmak üzere, ziraat aletleri, plastik sanayi, beyaz eşya endüstrisi ve elektrik-elektronik sanayi ye hizmet vermekteyiz.
Firmamız 1976 yılında iki ortaklı olmak üzere merkezi Çanakkale - Biga da kurulmuştur. 1990 yılından itibaren günün gelişen teknolojisine ayak uydurarak yeni yatırımlar yapmış, mevcut makine parkurunu zenginleştirmiş, gerekli kalite seviyesini yükselterek bugün ki mevcut 350 m2 alandaki yeni binasına taşınmıştır. Bugün halen yeni binamızda müşterilerimiz için gerekli ürün ve hizmeti, kaliteli istikrarlı ve üstün teknoloji ile vermektedir.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Daima kalitede, hizmette ve ilişkilerimizde en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. sahip olduğumuz bu imajı kotumak ise temel ilkemizdir.
Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak prensibimizdir. Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak ilkemizdir.
Adresimiz : 2 Nolu Sanayi Sitesi, 11 Blok, No:1 BİGA