Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Cellini Yatakları, yenilikçi tarzıyla, iş disiplini, üstün hizmet kalitesi ve sektöre dinamizm katacak son teknoloji ürünleriyle pazarda hak ettiği yeri almıştır. Cellini Yatakları müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmayı, samimiyeti, sadeliği, tutarlılığı, güvenilirliği ve sürekli gelişimi ilke edinerek tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösterir. Müşteri odaklı profesyonel kadrosu ve amatör heyecanıyla sektörde açık ara lider olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz: Türkiye ve çevre ülkelerde, dünya standartlarında visko-elastik yatak ve masaj cihazları tedarikçiliği yapan lider kuruluş olmak.

Misyonumuz: Müşterilerin bol çeşit, renk, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları, kaliteli hizmet ve yetkin teknik servis aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak sağlıklı ve kaliteli bir yaşam tarzı geliştirmelerine yardımcı olmak; visko-elastik yatak ve masaj cihazları pazarını geliştirmek. Visko-elastik yatak ve masaj cihazlarının yakından tanınmasını sağlamak, kullanıcılara sağlayacağı avantajları anlatmak, dolayısı ile müşterilere yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sunmak.