Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Her gün büyüyen ahşap sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.
Hizmet verdiği konularda çizgisinden ayrılmayan IRMAK TİCARET, uzman kadrosu ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktadır Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.
Profesyonel bir ekiple ahşap sektöründe geniş bir dalda hizmet veren IRMAK TİCARET bu bilgi ve birikimini siz müşterileriyle paylaşmaktan onur duyuyor. İş anlayışımız ve ahlakımız, dürüstlüğümüz ve ayrıntılı çalışma stilimiz bizi diğer firmalardan ayıran özelliktir.
IRMAK TİCARET çalışanları, verilen her kararda ve yapılan her işte en yüksek etik standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Bunlar kadar önemli hesap verebilme, şeffaflık ve açıklık politikalarımız; çalışanlarımızın birbirine, yatırımcılarımıza, tedarikçi ve müşterilerimize, devlet ve topluma karşı sorumluluklarımızın temelini oluşturur.
Amacımız: Bünyesindeki çalışanlarının bilgi birikimi hizmet anlayışı ve çeşitli yeteneklerini organize ederek ihtiyaç sahiplerine sunan, yapıcı bir düşünce sistemi ve üstün kalite anlayışıyla ÖNDER bir kurum olmaktır.
Adresimiz : Topkapı Maltepe Cad. Nurhan 32/5 Bayrampaşa/İstanbul