Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Şirket Profili
2003 yılında kuruluşunun 10. yılını kutlayan Uzay Mutfak sektöründe 12. yılını geride bırakmış güçlü ve güvenilir bir firmadır. Hazır Mutfak ve Banyo sektörlerinde faaliyet gösteren Uzay Mutfak, Türkiye de Hazır Mutfak ve Banyo dolapları sektöründe Bir günde teslim sloganıyla bir ilki gerçekleştirmiştir. Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde Türk tüketicisine Hazır mutfak ve banyo sektörünün tanıtımında ve kullanımında çok ciddi katkılarda bulunmuş, bu sektörle alakalı olarakta birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiş ve bunların yanı sıra öncü konumunu her zaman korumuştur. Bugün 55 satış noktasıyla faaliyet gösteren UZAY MUTFAK, çok değişken koşullara sahip bu sektörde ürün gamını sadece mutfak ve banyo dolapları konusunda sınırlı tutmayı başarmış günlük 30 adet Mutfak üretim kapasitesine ulaşmıştır.
Uzay Mutfak Türkiye de sadece Mutfak ve banyo dolapları üreten 2. büyük Mutfak fabrikası konumundadır. Özellikle Marmara bölgesinde geniş bayi ağına sahip olan Uzay Mutfak her geçen gün yeni bayilikler vererek bayi ağını genişletmeye ve Türk tüketicisine kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabilme seçeneğini sunmaktadır.
2004 yılında Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesindeki 7500 m2 kapalı alana sahip tamamı öz sermayesiyle kurulan yeni fabrikasına taşınmış ve aynı zamanda da makine parkınada yeni makineleride ekleyerek üretim kapasitesinide arttırmıştır.
Yurt içinin yanında yurt dışında da Güzel Türkiyemizi başarıyla temsil etmek için çalışmalarını hızlandırmış bunun ilk adımı olarakda Yavru vatanımız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nin Başkenti Lefkoşa da ilk bayisini açmıştır. Kısmen Yunanistan, Bulgaristan ve Rusya gibi bazı ülkelerede ihracat yapan Uzay Mutfak yüzlerce aileyede iş ve aş verebilmeninde mutluluğunu yaşamaktadır. Kullanmış olduğu hammaddeleri yurt içinde ve yurt dışında konusunda uzman firmalardan temin etmeye gösterdiği özeni kendi üretimindede uygulamaktadır. TS 6384 standartlarında üretim yapmakta olan Uzay Mutfak TSE kalite belgesine ve aynı zamandada Üretim yeri yeterlilik belgesine sahiptir
Adresimiz : hamidiye mah. krom sok. no:31 gemlik/BURSA