Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Moda İle İlgili Firmalar

Firmamız geniş ürün yelpazesi ile Torbalı'da size kalite sunuyor.
Her türlü poly,cotton, nyl, viscon, ipliklerden mamul düz, baskılı, ipligi boyalı lyralı,lyrasız kumaş imalatı ve satışı.
Sektörümüzde her çeşit döşemelik kumaş, suni deri, döşeme malzemeleri ve kapitone ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Firmamız bay,bayan,çocuk çorabı imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.
Margem bayan koleksiyonu üç üs guruptan oluşmaktadır.
Yama Tekstil 2005'de kuruldu. Kurulduğu günden bu yana gömleklik kumaş sektöründe faaliyet göstermiştir. Firmamız bu yolda genç ve dinamik kadrosu ile hızla ilerlemiştir.

2007 yılında gömleklik fason kumaş imalatına başlamıştır. Firmamız iç piyasa
Berrin Tekstil iç piyasanın yakından tanıdığı, ürünleri Fransa`ya ihraç edilen ve Türkiye`de Laleli piyasası ve seçkin butiklerde satılan bir firmadır. Firma geçmişte birçok lider firmanın tasarımlarını yapan önemli bir tasarımcı tarafından kurulmuştur. (Ayrıntılı bilgi için websites
2008 yılında, İstanbul Asmalımescitteki bir ofiste, Türkiyenin ilk alışveriş kulübü olma fikriyle yola çıktığımızda, yolumuz uzun, hedeflerimiz büyüktü. Modayı herkese ulaştırmak, trend olan her şeyi daha erişilebilir kılmak istiyorduk. Ortak vizyonlar
İncir güvencesi ile kurulan adresx.net güvenli alışveriş yapabileceginiz online bir mağazadır. 70,000 çeşit ürün modeli ile siz değerli müsterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için uğrasıyoruz.
İzmir içerisinde çeşitli kültür sanat yemek yerleri hakkında bilgi içerir.