Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Nakliyat İle İlgili Firmalar

Firmamız uluslararası lojistik hizmeti vermektedir.
Firmamız personel ve öğrenci servis hizmeti sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız kurye ve kurye hizmetleri, kargo ve kargo hizmetleri gibi dağıtım sektöründe hizmet vermektedir.
Firmamız evden eve nakliye sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Şirketimiz 1979 dan beri hizmetini sürdürmektedir. Büyük ve küçük hacimli araçlar ile her plana uygun çözümler üretmektedir. Firmamız taşımacılık sektöründe liderliğe yükselmek için "müşteri memnuniyeti" ilkesini benimsemiş, ve bu ilkeden taviz vermeyerek bugünkü saygınlığını edinmiştir.
Hazar Nakliyat evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır. Şu zamana kadar nakliye işlerinizde bir kereye mahsus bizimle çalışmayı denerseniz farkımızı yaşayacaksınız. İlgili departmanlarımız her konuda size yardımcı olacaktır.
Konya da 1990 yılın dan başlayan Evden Eve taşımacılık. yapmaktayız Uzman elemanlarımızla paketlenerek itina ile taşınız Araçlarım Mercedes 2517 Kamyonlarımız hizmet vermekteyiz.
Konyada evden evede sigortalı ve güvenilir taşımacılık.
Şirketimiz total oıl Türkiye a.ş. nin mütahhiti olup total gaz nakliyesi yapmaktadır.
Hizmeti doruklarda yaşatıyoruz.
Aşkın evden eve nakliyat 81 ilde ambalaj, demontaj, montaj, sigortalı olmak üzere uzman kadromuzla güvenli lüks taşımacılık ankara-burdur arası seferlerimiz mevcuttur.
Firmamız 27 yıllık tecrübesiyle uluslar arası taşımacılık yapmaktadır.
Eşyalarınız naylonlu özel ambalaj malzemesi ile kaplayıp bu şekilde taşıyoruz. Bu ambalaj malzemesi eşyalarınızı en güvenli biçimde taşımak içindir .Eşyalarınız taşıma süresince sigorta kapsamındadır.
2004 yılında kurulmuş olan firmamız İstanbul ve Budapeşte ofisleriyle Avrupa'da hızlı ve güvenilir servisini en ekonomik şekilde sunmaktadır.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Fırmamız orta dogu ülkelerıne kara yolu taşımacılık yapmaktadır.
Ev eşyası taşımacılığında yılların tecrübeli ve güçlü firması.Marka Tescil No:187607 Tel:0216 457 01 60 - 0212 275 97 16