Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Nakliyat İle İlgili Firmalar

Firmamız kimyasal ve her türlü uluslar arası taşımacılık yapmaktadır.
Firmamız r–1 yetki belgesi ile 1 kamyondan 1000 kamyona kadar damperli ve kasalı kamyon filosu ile hizmettedir.
Türki cumhuriyetlere, İran'a, Irak'a ve avrupa ülkelerine karayolu, denizyolu, konteyner taşımacılığı yapıyoruz.
0262 644 18 80 Evden eve nakliyat
Ekinciler nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası ev-işyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
Evden eve taşımacılıkta " söz verdiğimiz gibi" sizlere hizmet sunmaktayız. Fuar, fabrika, banka, şirket taşımacılığında tek adres.
firmamız uluslararası bir şirket olup,kendi network ağı ile 163 ülkeye express döküman ve numune paketlerinizi teslim etmektedir.
Firmamız 1898 kuruluş tarihinden itibaren taşıma sektöründe bulunmaktadır. Ev eşyası, askılı tekstil malzemeleri, eşya depolama, banka, otel, işyeri taşımacılığı sigorta kapsamı altında yapılmakdadır.
Yılmazlar Nakliyat'ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Yılmazlar Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.
Deniz Taşımacılığı'nda ; dünyanın ve Türkiye'nin tüm limanlarından FCL , LCL ithalat ve ihracat olanağı. Hava Taşımacılığı'nda ; dünyanın tüm havaalanlarından ve İstanbul'dan hızlı ve sorunsuz servis olanağını siz değerli müşterilerimize yıllardır sunmaktayız ve müşteri memnuniyeti, kaliteli ve koordineli çalışma prensibinin asıl amaç olduğu firmamızda sizleri de aramızda görmekten gurur duyacağız.
Firmamız ırak azerbaycan ve afganistan taşımacılığı yapmaktadır.Ankarada ihracat yapan inşaat firmalarının bir çoğunu yüklerini başarı ile taşımaktayız.0 312 385 89 10
Sayın yetkili yurt içi nakliye işlerinde uzun yıllarda tecrübe edinmiş firmamız.Mevcut TIR ve KAMYONLAR ımızla her türlü çelik kondiksiyon,inşaat ekipmanları,kule vinç ve her türlü nakliye işleri yapmaktayız.
Şirketimiz şehirler arası nakliye sektöründe faliyet göstermektedir.
Samsun Atakum'da öğrenci taşımacılığı alanında hizmet vermektedir.
Firmamız 1996 yılından bu yana Ankara merkezli olarak, sanayi ürünleri ve evden eve taşımacılık alanında faliyet göstermektedir.
Firmamız personel ve öğrenci servis hizmeti sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız açık ve kapalı yük taşımacılığı sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız İzmir'in gelişmesine paralel olarak artan makina ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmaktadır.