Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Nakliyat İle İlgili Firmalar

Firmamız evden eve marangozlu ambalajlı sigortalı ev & ofis ve fuar taşımacılığı yapmaktadır.
Türki cumhuriyetlere, İran'a, Irak'a ve avrupa ülkelerine karayolu, denizyolu, konteyner taşımacılığı yapıyoruz.
Ekinciler nakliyat geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası ev-işyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
0262 644 18 80 Evden eve nakliyat
Firmamız açık ve kapalı yük taşımacılığı sektöründe faliyet göstermektedir.
firmamız uluslararası bir şirket olup,kendi network ağı ile 163 ülkeye express döküman ve numune paketlerinizi teslim etmektedir.
Firmamız 1898 kuruluş tarihinden itibaren taşıma sektöründe bulunmaktadır. Ev eşyası, askılı tekstil malzemeleri, eşya depolama, banka, otel, işyeri taşımacılığı sigorta kapsamı altında yapılmakdadır.
Yılmazlar Nakliyat'ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Yılmazlar Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.
Firmamız ırak azerbaycan ve afganistan taşımacılığı yapmaktadır.Ankarada ihracat yapan inşaat firmalarının bir çoğunu yüklerini başarı ile taşımaktayız.0 312 385 89 10
Sayın yetkili yurt içi nakliye işlerinde uzun yıllarda tecrübe edinmiş firmamız.Mevcut TIR ve KAMYONLAR ımızla her türlü çelik kondiksiyon,inşaat ekipmanları,kule vinç ve her türlü nakliye işleri yapmaktayız.
Şirketimiz şehirler arası nakliye sektöründe faliyet göstermektedir.
Samsun Atakum'da öğrenci taşımacılığı alanında hizmet vermektedir.
Deniz Taşımacılığı'nda ; dünyanın ve Türkiye'nin tüm limanlarından FCL , LCL ithalat ve ihracat olanağı. Hava Taşımacılığı'nda ; dünyanın tüm havaalanlarından ve İstanbul'dan hızlı ve sorunsuz servis olanağını siz değerli müşterilerimize yıllardır sunmaktayız ve müşteri memnuniyeti, kaliteli ve koordineli çalışma prensibinin asıl amaç olduğu firmamızda sizleri de aramızda görmekten gurur duyacağız.
Firmamız 1996 yılından bu yana Ankara merkezli olarak, sanayi ürünleri ve evden eve taşımacılık alanında faliyet göstermektedir.
Şirketimiz 1983 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi - şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet vermektedir.
Firmamız İzmir'in gelişmesine paralel olarak artan makina ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmaktadır.
Evden Eve sektöründe büyük bir öncü olarak sizlere hizmet vermekteyiz.Bizi tercih erderseniz emin olun ki memnun kalcaksınız. Yeni değişimleriniz için TIKLAYINIZ...