Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Arena Evden Eve Nakliyat
Şirketimiz 1983 yılında İstanbul da kurulmuş olup, yaygın filosu ve tecrübeli eleman kontenjanı ile şehir içi - şehir dışı, ev ve iş yeri nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Öncelikle paketlemede prensibimiz hiçbir eşya paketlenmeden ambalaj maddesine sarılmadan evden çıkarılmaz. Paketlemede gelişen modern ambalaj ürünleri kullanılır. Şimdi en iyi malzeme olan baloncuklu naylon her paketlemede kullanılır. Büyük koltuk, kanepe, dolap v. b. . .
Öncelikle paketlemede prensibimiz hiçbir eşya paketlenmeden ambalaj maddesine sarılmadan evden çıkarılmaz. Paketlemede gelişen modern ambalaj ürünleri kullanılır. Şimdi en iyi malzeme olan baloncuklu naylon her paketlemede kullanılır. Büyük koltuk, kanepe, dolap v. b. . .
Şirketimiz Depolama sisteminden yararlanacak olan Müşterilerimizin bütün eşyaları A dan Z ye Paketlenerek. Su, Toz, vb. hijyeniklik hassasiyetine uygun olarak toplanıp Depolanır uygun vaziyette korunur. Depolarımız eşya güvenliği için Sel, Su, Toz, Rüzgar, Soğuk. . . ,
Adresimiz : esen tepe mah. tuna cd. no. 25. 2. kartal