Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Nakliyat İle İlgili Firmalar

Türkiye+İtalya+Türkiye hattında özmal araçlarıyla komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapan ve Gümrüklü depolama hizmetleri veren C2 Yetki Belgeli firmamız,2003 yılında ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesini almaya hak kazanmış olup, sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.
İata üyesi uluslararası hava & deniz yolu & kara taşıma hizmeti vermekteyiz.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Evden eve nakliyat-Ayazoğlu evden eve nakliyat sektöründe 1. sınıf hizmeti sizlere sunuyor. Merkez : 0216 362 56 64(pbx) - Şube : 0216 227 50 84 evden-eve-nakliyat sektorunde bir numara ayazoglu evden eve nakliyat
Firmamız yurtiçi & yurtdışı ve evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Konya da 1990 yılın dan başlayan Evden Eve taşımacılık. yapmaktayız Uzman elemanlarımızla paketlenerek itina ile taşınız Araçlarım Mercedes 2517 Kamyonlarımız hizmet vermekteyiz.
Şirketimiz 1979 dan beri hizmetini sürdürmektedir. Büyük ve küçük hacimli araçlar ile her plana uygun çözümler üretmektedir. Firmamız taşımacılık sektöründe liderliğe yükselmek için "müşteri memnuniyeti" ilkesini benimsemiş, ve bu ilkeden taviz vermeyerek bugünkü saygınlığını edinmiştir.
Hazar Nakliyat evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır. Şu zamana kadar nakliye işlerinizde bir kereye mahsus bizimle çalışmayı denerseniz farkımızı yaşayacaksınız. İlgili departmanlarımız her konuda size yardımcı olacaktır.
Aşkın evden eve nakliyat 81 ilde ambalaj, demontaj, montaj, sigortalı olmak üzere uzman kadromuzla güvenli lüks taşımacılık ankara-burdur arası seferlerimiz mevcuttur.
Konyada evden evede sigortalı ve güvenilir taşımacılık.
Hizmeti doruklarda yaşatıyoruz.
Türkiye-İtalya İtalya-Türkiye ve üçüncü ülkelere komple ver parsiyel taşımacılık yapmaktayız.
Firmamız kimyasal ve her türlü uluslar arası taşımacılık yapmaktadır.
Şirketimiz total oıl Türkiye a.ş. nin mütahhiti olup total gaz nakliyesi yapmaktadır.
2000 yılında beri inşaat malzemeleri alanında taşımacılık yapan firmamız her geçen gün artan araçları ile sektörde en iyi hizmeti vermeye aday olarak yoluna devam etmektedir.
Firmamız uluslararası kargo eşya ve dondurulmuş gıda taşımacılığı yapmaktadır.
Firmamız yurt genelinde, ağırlıklı olarak Marmara bölgesinde; nakliye ambarı ve taşımacılık hizmetleri vermektedir.