Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hakkımızda
. Bir hayli ileri düzeye gelmiş olan nakliyat ve taşımacılık sektöründe Hazar Nakliyat 18. yılını doldurmuş bulunmaktadır. Hizmet sektöründeki bu rekabete Hazar olarak en iyi hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize bundan sonra ki yıllarda da vermeye devam edeceğiz.
. Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Hazar tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır. . Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilirliği kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir. . İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. . 18 yılın bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
. Hazar Nakliyat olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.
Firmamız
. Hazar Nakliyat evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır. Şu zamana kadar nakliye işlerinizde bir kereye mahsus bizimle çalışmayı denerseniz farkımızı yaşayacaksınız. İlgili departmanlarımız her konuda size yardımcı olacaktır.
Adresimiz : Atatürk cad. taşlıyol sünbül sok. no. 3/2 sahraiceddit kadıköy