Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Taşımacılık Yeniden
Şekilleniyor !!!
Deneyimli kadrosuyla yeni kurulmuş olmanın verdiği dinamikliği birleştirerek taşımacılık standartlarını yukarı çekerek, büyüyoruz.
Başta İstanbul olmak üzere Şehir içi ve Şehirlerarası Açık yük ve Konteyner taşımacılığında hizmetinizdeyiz.
Şirketimiz, ekip çalışmasını önce hizmet anlayışıyla kurulduğu günden bugüne dek sürdürerek müşteri memnuniyetini ana ilke olarak benimsemiştir.
Temel İlkelerimiz:
-Koşulsuz Müşteri memnuniyeti, -Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci, -Sürekli gelişim -Duyarlı yönetim, -Uzmanlığını teknoloji ile birleştiren profesyonel bir ekip.
Misyonumuz: Uzman ve deneyimli kadromuzla, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden aldığımız görevi minimum sürede sonuçlandırmaktır. Politikamız: Lojistik, Depolama, Dış Ticaret Danışmanlığı, Nakliye ve Reklam hizmetleri alanında faaliyet gösterirken; müşteri tatminini en üst seviyeye getirmek ve devamlılığını sağlamak, Müşterisine en üst seviyede kaliteli hizmeti ve ürünü vermek, Kar değil kalite odaklı çalışmak, Müşteri ile yapılan anlaşma ve sözleşmelere sadık kalınarak, bu anlaşmalarda belirtilen zaman sürelerini aşmadan en kısa sürede müşteriye hizmeti kusursuz olarak götürmek, Kaliteyi üstün tutan anlayışı diğer firmalara ve müşterilerimize yaymak.
Eksiksiz ve Güçlü Bir Hizmete CEYHAN LOJİSTİK E ulaşabilirsiniz.
CEYHAN LOJİSTİK olarak Tüm Antrepolardan Karayolu Nakliyelerinizde Uzman ve deneyimli kadromuz, ve araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.
Adresimiz : Ihlamur Kuyu Mh. Alemdağ Cad. Huzur sk. No:2/26 Ümraniye