Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Cihan nakliyat 1991 de evden eve taşımacılık hizmeti için İstanbul Kadıköy de kuruldu. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde; ev, büro, okul, fabrika, fuar, hastane vb. . kurum ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmistir.
Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyide kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalısmasını sürdürmüş ve geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hemde müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıstır. Şu anda ulaşılan noktada, şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır.
Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılmasıı için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çesitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar sirketimizin bünyesinde mevcuttur.
Adresimiz : Kadosan san. sitesi e blok no:7